Stoksuz Satış Ortaklığı ve E-Ticaret Sistemi

Kalemder

0
İyinet Üyesi
Katılım
8 Ağustos 2012
Mesajlar
14
Reaction score
0
Merhaba, bu konuda size benimde bir süredir çalıştığım ve memnun olduğum bir iş modelinin detaylarını paylaşacağım.

Sistem oldukça basit. Sizin kendi aldığınız bir domain adı, kendi oluşturduğunuz logonuz ve markanız üzerine size ait bir Online Mağza kuruluyor.

Siz online mağzanızın tanıtımını yapıyorsunuz. Müşteriler buradan alışveriş yaptıklarında siz kendi komisyonunuzu alıyorsunuz. Fiyatlar piyasaya göre oldukça uygun olduğundan dolayı isterseniz kendi mağzanızdaki ürünleri gitti gidiyor, sanalpazar, sahibinden.com üzerinden ilan vererek de satabiliyorsunuz. Fiyatları incelerken özellikle hızlı gönderi ürünlerine bakabilirsiniz. Fiyatların ne kadar uygun olduğunu görebilirsiniz.

Örnek mağza olarak;
[Örnek Mağza Linkleri PM ile verilecektir]

Fiyatları ve mağza örneklerini inceleyebilirsiniz.

Sipariş geldiğinde ürün sizin mağza adınız ve logonuzla paketleniyor, faturası kesiliyor ve müşteriye gönderiliyor. Satış sonrası herhangi bir sorun yada dönüşte müşteri 0850'li müşteri numarasını arıyor sipariş numarasını tuşluyor ve Call Center'daki görevliler sizin mağza adınızla müşteriyi karşılıyor. Bu arada, üründe herhangi bir sıkıntıda iade hakkı müşteriye ait oluyor. Yani müşteri memnuniyetine çok önem veriliyor.

Yani bu iş modelinde siz sadece satış ve mağzanızı duyurmak ile ilgilenirsiniz.

Abanelik Ücreti var mı? Bu iş modeline katılırken tek seferlik ödeyeceğiniz bir ücret vardır. Ödediğiniz ücretin %75'i size hediye çekleri olarak geri veriliyor. %15'i ile mağzanıza özel broşür, kartvizit, kalem, stikker, not defteri gibi reklam materyalleri olarak veriliyor. Size verilen hediye çeklerini ister kendiniz kullanırsınız, isterseniz arkadaşlarınıza ve müşterilerinize hediye edersiniz. Alınan bu abonelik ücreti ticaret yapmayı düşünen biri için kendi mağzasına makul bir reklam yatırımı olarak da görülebilir.

Ayrıca detaylı olarak sistemi öğrenmek için:
[Detaylı Sunum Linkleri PM ile verilecektir]


Daha kapsamlı bilgi ve sorularınız telefondan yada buradan görüşebiliriz.

Sisteme katılmayı düşünürseniz sizin için bir kayıt formu oluşturup link göndereceğiz.
Selam ve muhabbetle...

Forum dışı iletişim: [email protected]
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst