İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

storm pay aktivasyonu..(krdi K.)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
elimde krdi kartım yok yaş problemimde artık yok fakat hala iş bankasının ilk imza hesabını kullanıyorum stormpayin aktivasyonu nasıl gerçekleşiyor sadece bu konuda sizden bilgi istiyorum paypal daki sistemle aynımı yani kredi kartından paramı çekiyor? yoksa sadece kredi kartını kontrolmu ediyor? kredi kartı yerine ilk imza kartımı kullanamazmıyım??

B

blade1978

Misafir
stormpaydan bankana paramı transfer etmek istiyorsun eger öyleyse bunu ya
çek olarak yada netiba onayı ile yapabilirsin başka yolu yok çünkü stormpay netiba ile anlaşmalı bir kuruluş..üye olmak istiyorsan al sana netiba adresi sonrası üye olduktan sonra evine en ge. 16 gün sonra zarf gelicek o zarftaki yazan pini
netibaya gireceksin sonra stormpay hesabın onaylanmış olcak böylece bankana para transfer edebilirsin.

http://www.netiba.com/?7226

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankama transfer etmek diil mesela paypal üyeliği alındığında hesaba para giriyor ama çıkamıyor yani kredi kartından ufwak bi mebla kesmesi grekiyor aktif olması için... peki ya strompayde böyle bi sistem varmı yoksa açtığımızda tamamen aktifmi??

B

blade1978

Misafir
para çıkmıyor derken neyi kastediyorsun onu anlamadım.

rs635

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
firar yanlış hatırlamıyorsam stormpay deneme amaçlı para çekmiyordu kredi kartından , ama madem böyle bir sorunun var stormpaye ilerde nasıl para yatıracaksın?

H

HeeySen

Misafir
firar' Alıntı:
bankama transfer etmek diil mesela paypal üyeliği alındığında hesaba para giriyor ama çıkamıyor yani kredi kartından ufwak bi mebla kesmesi grekiyor aktif olması için... peki ya strompayde böyle bi sistem varmı yoksa açtığımızda tamamen aktifmi??

öncelikle merhaba, benim paypalda da stormpayda da hesabım var sanırım nedemek istediğini anladım. paypalde hesap açtığınızda kredi kartınızdan çok küçük bi miktar para kesiyor ve o kesilen paranın açıklama bölümünde (yani kredi kartı extresinde gözüküyor) paypal hesabınızı aktif edebilmenizi yani tüm özelliklerini kullanabilmenizi sağlayan bi aktivasyon numarası oluyor bu durum sadece paypal için böyle. stormpayda böyle bir aktivasyon a gerek yok kayıt olduktan sonra hesabınızı direk kullanıma açıyolar ve para alışverişinde bulunabilirsiniz. ama hesabınızda hiç para yoksa ve başka bi hesaba para göndermeniz söz konusuysa kredi kartı bilgilerini girmeniz gerekecektir..bkz imza

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok tesekkürler tam olarak istediğim cevap

para yatırmak problem diil o hallolur... önemli olan kredi kartı istiyomu istemiyomu sorusuydu cevabımı aldım çok teşekkürler..

H

HeeySen

Misafir
firar' Alıntı:
çok tesekkürler tam olarak istediğim cevap

para yatırmak problem diil o hallolur... önemli olan kredi kartı istiyomu istemiyomu sorusuydu cevabımı aldım çok teşekkürler..

ben tşk ederim bişi deil... bkz imza

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sormam gereken bişiy daha var... stormpay hesabına nasıl para yatırıcam... kredi kartından baska bi alternatifim varmı? banka havalesi veya benzer bi yol???

B

blade1978

Misafir
deposit linkine tıklarsan seçenekler var oradan bak bakalım.

Send Money Order to
StormPay Inc.
1690 Golf Club Ln
Upper Level
Clarksville, TN 37043
USA
gerçi burada banka bilgilerini göremedim ama buna nasıl banka havalesi yapılır bilen varmı??

cixmekan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu stormpayda unverify oayını cözmek için netiba sitesine girince ne yapıcaz ingilizcem yok anlayamadım nasıl ilişkilerindirecez stormpay ile

B

blade1978

Misafir
aga benden üye olursan sevinirim öncelikle bu linkten girip http://www.netiba.com/?7226 sağ üst köşede register var ona tıklayıp contiune tıkla 1 Year Email Certificate bunu seç tekrar contuinue tıkladıktan sonra gerekli bilgileri gir Notify StormPay bu kutuyada stormyla giriş yaptığın e-maili yaz.20$ hesabında varsa create tıklayıp netibayı satın al sonra 1 ay en fazla bekleyip pin kodunu al onuda tekrar netibaya giriş yapıp pin kodu bölümüne yaz .e-mailin onaylanmış olacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5