İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormclix-notifier(stormclix geldi alarm proğramı)

B

blade1978

Misafir
bu siteyi anladığım kadarı ile clix geldiği zaman alarm veriyor.deneyemedim çünkü e-gold yada moneybookersta param yok yani kredi kartı olsada alsam diyorum ama garibanız.üye olupta denemek isteyenler benim reften olursa bana bir ödül veriyorlarmış her kayıt için 0,50 alıyorum herhalde onuda paraya çevirip bu proğramı alıcam.siteden kayıt olup proğramı indirin sonrada ödeme yapılması gerekiyor.

işlemciler:moneybookers ve e-gold
hediyesi 5$

stormclix-notifier kayıt

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında bana otomatik tıklayan bi program lazım :D

B

blade1978

Misafir
evet ya ole bir proğram olacak ve sp bunu anlamıcak
düşünsenize biz ağacın altında ense yapıyoruz clixlerde geldikçe hesaba geçiyor.ama dediğim gib bişey olması zor ama heker lar bunu istese bulur yani

A

amaan

Misafir
Ben dün denedim. Clix sayfasının boş iken scriptini arakladım. Kodların araya otomatik refresh javascript kodu yerleştirdim sonra bilgisayarımda çalıştırdım sonuç BAN 5 dakika :D

B

blade1978

Misafir
amaan' Alıntı:
Ben dün denedim. Clix sayfasının boş iken scriptini arakladım. Kodların araya otomatik refresh javascript kodu yerleştirdim sonra bilgisayarımda çalıştırdım sonuç BAN 5 dakika :D
yemez storm

A

amaan

Misafir
hyiplerden kazandığım parayla kendime robot alcam :D ..o tıhlasın işi ne ...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o 5 dolar ne yazık ki aylık arkadaşlar, her ay 5 dolar yani, aslında benzer programlar bulunabilir sağda solda araştırmak lazım

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslında bu programla günlük 1.25 fln kazanabiliriz düz hesapla netiba ,ile 6 doları geçme şansımız olur ama önemli olan netiba clix lerinide uyarıcakmı? ayrıca bi şekilde şu işin kılıfını uydursak?

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadasla bu nedir

simdi biz bir program mı kurağız click gelince uyaran

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoo adamın teki kurmuş aylık 5 dolara satıyor...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5