İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormclix

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaslar stormpayin stormclix diye bir hizmeti var bildiginiz gibi acaba bu paypal e-gold gibi sitelerde de varmı bildiginiz güvenilir siteleri yazın lütfen sağolun...

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar cevap vermenizi bekliyorum bunu bilen kimse yok mu yoksa cevap yazmaya mı üşeniyorsunuz????

M

messmedia

Misafir
arkadaşım sana kimse cevap yazmak zorunda değil, lütfen yazdıklarını bir kez daha oku, cevabına gelirsek, bir tek stormpayda var bu özellik.

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpay'dan şaşma. Stormapyda da tek dikkat etmen gerken aynı bilgisayardan 2 hesap açma. Banlanırsın....

B

blade1978

Misafir
100 tane hesap açmıştır garanti 2 taneden bişey olmaz :confused:

sepya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben banlandım arkadaşlar. Hikayede şöyle...
1. kendi adıma hesap açtım ve stormclix 'ten 5-10$ para yaptım
2. debitkartı bir an evvel istemek için para lazım oldu ve kk'ımda limitim yoktu.
3. Stormpay kendi adınıza olmayan kredi kartlarını eklettirmediği için yeni bir hesap açıp kuzenimin kredi kartı ile kendime para gönderdim.
4. Banlandım.
:D

Yazışmalarım bir kaç gün devam etti
Hesabımı açmadılar.

B

blade1978

Misafir
bu biraz çok hesap açmakla ilgisi yok gibi.ama sonuçta banlaıyorlar demek istiyorsun :cool:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi