İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay.com 3saatden beri kapalı..

C

C0mplicat3d

Misafir
Ne olmuş olabilir ?
Bence ddos saldırısı ihtimali %80..

Çünkü Stormpayın sunucularında barınan;

www.netiba.com
www.stormpayracing.com

gibi sitelerede erişim yok..

Bence bunlarda e-gold gibi saldırıya ugradılar.. Geri gelincede sloganlarını
%100 backed by Stormpay yaparlar.. :)

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunları ddoslayınca ellerine ne geçiyor die düşünüyorum aslında ama emo nun yerinde olsam hayatımın sonuna kadar peşlerinin bırakmam 12dp ile çalışmak bi kaç milyon dolardan fazlası demekdi...

C

C0mplicat3d

Misafir
Emo ne alakaki Stormpay çok akıllı bir strateji geliştirdi ve artık kendi sisteminin bulundugu sitelerde başka sistem istemedigini kullanıcı sözleşmesine ekledi.. 12DP nin ve diger sitelerin takdiri.. E-gold yada Emo yu bırakıp Stormpayı seçtiler.. Ama bir çok yenilik gelmişti dün okudum biraz saldırının nedeni olabilir bu yenilikler :)

C

C0mplicat3d

Misafir
Pinging www.netiba.com [216.139.227.109] with 32 bytes of data:

Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.
Request timed out.

Ping statistics for 216.139.227.109:
Packets: Sent = 4, Received = 0, Lost = 4 (100% loss),

C:\Documents and Settings\Cyprus-Cytanet>

Stormpay açıldı ama netibanın sahip oldugu network yogun network trafigine dayanamadı galiba :)

D

dnturkey

Misafir
stormpaya rahatça girebiliyoprum şu an ama netiba yok maalesef

E

Eseryucel

Misafir
Stormpay dün geceden beri yok Umarım db ye zarar gelmez gitmez bizim dolarcıklar :D

C

C0mplicat3d

Misafir
DB ye zarar gelmesi ne alaka? Hyip sitesimi bu? Zaten sunucular adamların internetten kopsa bile makina harddisk adamlarda.. ++ Düzenli backupları vardır..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
C0mplicat3d' Alıntı:
Emo ne alakaki Stormpay çok akıllı bir strateji geliştirdi ve artık kendi sisteminin bulundugu sitelerde başka sistem istemedigini kullanıcı sözleşmesine ekledi.. 12DP nin ve diger sitelerin takdiri.. E-gold yada Emo yu bırakıp Stormpayı seçtiler.. Ama bir çok yenilik gelmişti dün okudum biraz saldırının nedeni olabilir bu yenilikler

ticaret mantıgı tamam ama adamların ocağını söndürdü özellikle emonun... ben olsam ölümüne oynarım:D

ayrıca yenilikleri gördüysen biraz bahsedermisin ben göremedimde bu arada şuan login oldum..

C

C0mplicat3d

Misafir
mantıksız mantıksız konuşma.. 12DP ilemi dönüyor Emo?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya sonuçda sen gidip garanti bankasına ben senin bankanda 2 ila 20 milyon dolar arası bir miktar barındırıcam ancak beni şu banka tehdit ediyor dersen senin için neler yapıcaklarını düşünsene

ayrıca bu kadar sert çıkmanı gerektiricek bişiy söylemedim daha sakin hareket edebilirsin...

G

Geveze.at

Misafir
Eseryucel' Alıntı:
Stormpay dün geceden beri yok Umarım db ye zarar gelmez gitmez bizim dolarcıklar :D
Hic gülecegim yoktu valla
Okadar kolay mi? Adamlar anlik backup aliyorlar

C

C0mplicat3d

Misafir
Anlık back-up ı bırak sunucular adamların.. Harddiski söker alırlar..

Firar.. Kimsenin kimseyi tehdit ettigi yok.. Eger 12DP istese Stormpayı çıkarırdı sitesinden EMO ile devam ederdi.. Stormpay EMO kullanmayın demedi. Yüksek miktarda yasa dışı işlemler oldu. Bunlar %10 komisyon için 2000$ yatırıp 200$'ü e-gold yada diger türlü ödeme sistemlerine paralarını talep ediyorlar. Bu bize çok zarar verdigi için Eger Stormpayı ödeme alma işlemlerinizde kullanacaksanız; başka bir online para şirketinden hizmet alamassınız. Yoksa kullanıcı sözleşmesini ihmal edersiniz ve hesabınız kapanır. Gibi bir bölüm eklendi.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
problem diğil yaa..
ayrıca stormpaye login olabilen varmı site normal açılıyor bende ama daha sonra dene diyor sürekli..

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
firar' Alıntı:
problem diğil yaa..
ayrıca stormpaye login olabilen varmı site normal açılıyor bende ama daha sonra dene diyor sürekli..

giriş yaptım şuan menulerinde gezebiliyorum bir problem yok. sadece stormclix kısmı kapalı hala. Bide stormchat vardı oda yok menuden kaldırmışlar sanırım.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpaye stormlix hakkında soru sordum neden kapandı ve nezaman açılıcak gibisinden.. ingilizcem çok yok umarım bunların cevapları bi yerlerde yazmıyodur :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5