İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Stormpay mı?, E-gold mu?

H

HeeySen

Misafir
Merhaba, stormpay ın aldığım her ödemeden yaptığı yüksek kesintiler artık canımı sıkmaya başladı ve kendime sormaya başladım stormpay mı? e-gold mu? Siz nedersiniz? Hangisi daha avantajlı?

B

blade1978

Misafir
e-gold ama para kaynağıda stormpayda 12dailyproda e-goldu çıkarınca gelir azaldı e-golda...... şimdilik en iyisi stormpay gözüküyor stormclix te zaten en önemli nedeni...

A

amaan

Misafir
Aynen katılıyorum blade78 e stormpay şu an daha avnatjlı en azından aldığı kesintileri clix olayı ile geri kazanabilirsiniz.. :)

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
e-gold diyebiliriz sanırım 12daily türevi programlar ile çalışıyorsan gelen paradan nerdeyse hiç kesinti olmuyor , tabi 12daily şu an e-gold a ödeme yapmıyor .

A

amaan

Misafir
12daily şimdi EMo denilen şirketle anlaşmış sanırım bana mail geldi herkese gelmiştir.. EMO ya gold ödemesini yaptığını sölüyor ama EMO nun ne kadar güvenilir olup olmadığını bilmiyorum :(

B

blade1978

Misafir
bu herhalde exchangede yapıyor emo.güven konusuna gelince 12dailypro eger ödeme işlemci olarak onu seçtiyse güvenlidir.kaçması gibi birşey söz konusu değil.uniclear gibi olduğunu sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi