İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormpayde kullandigim e-mail im heklendi.

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keyfinebak.com' Alıntı:
geçmiş olsun ...

bide bu dert var dimi heklenirse gitti herşey :( dikkat etmek gerek demek ki...

sagol.suc bende ama kisa ve sayilardan olusan bir sifrem vardi bugunlerde degistireyim diyordum.ama adam benden once davrandi.zaten burasi deneme yanilma yontemine izin veriyor.buyuk ihtimalle bir programla kirdi.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:( asci karakter kullanmakta ve rakam harf karışık takılmakta fayda var ama genede bi yolunu bulup kırıyorlar... geçen gün bizim işyerindeki bi makinaya keyloger atmışlar çalışanlardan 3 kişinin mail adresi gitti... ne alemdir anlamadım herkez bi tarafa saldırıyor... yağmacı millet... inşallah kurtarırsın bi yolu yordamı vardır elbet...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
stormpay şifrenle mail şifren aynımı diğilse hemen aktar paranı bi arkının falan hesabına dur ben msne geliyorum...

V

vamp2

Misafir
kardesim gecmis olsun hesabında cok para yokmustur insallah gecen hafta benimde e-gold sifresi calındı , paraları direk transfer ediolar ,son actıgım konuyu aratırsan ayrıntılı bilgi alırsın ,

C

C0mplicat3d

Misafir
Primary emailini degiş.
Şifreni ve gizli sorunuda degiş ama netiba sertifikalıydı o email? yazık olmuş ama..

L

LibRa

Misafir
tulas cekemediler olm napalilm canin sagolsun gelen mala gelsin.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
storm payden sifremi unuttum dediği zaman adam şifresi saten maile gelmesmi yani stormla aynı olması bişe fasrketmes şifrenin storma bildirmesi lasım bence

tulas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkesten ozur diliyorum ama bilemezdim sorun mymail sitesininden kaynaklaniyormus(artik sorunun ne olabilecegini siz webmasterlar daha iyi bilirsiniz.) yani maileme sidrem ile girmeye calistigimda hatali sifre mesaji veriyordu artik girebiliyorum mymail.ro sorunu duzeltmis yani mailim heklenmemiş.saygilar yardimlariniz icin tesekkurler. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5