İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

stormpay'deki parayı çekmek.

osmanoktay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben henüz yeni bir üyeyim. Sorum şu; 12dailypro'ya stormpay hesabı açarak para yatırmak istiyorum ancak. 12dailyprodan stormpaye aktardığım parayı nasıl çekebilirim. Bunun için birkaç seçenek var fakat en kolay ve güvenli olanı nedir. Bilgi verirseniz sevinirim.

D

dnturkey

Misafir
Çek olarak isteyebilirsin
Debit kart isteyerek her türlü atm den paranı çekebilirsin.

Bizim uyguladığımız uygulama ile kontör de satın alabilirsin tabi
www.telsimeda.com

İyi Çalışmalar..

osmanoktay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler. aynı şekilde 12dailypro emo'yu da kabul ediyor. acaba güvenilirmi? ve debit kart ne kadar sürede gelir?

D

dnturkey

Misafir
debit kart istemek için önce netiba gerekiyor diye biliyorum.

www.netiba.com dan bu sertifikanı alabilirsin. paralı tabiki. ama uzun zamandır bekleyenler var bu sertifikanın gelmesini.

emo yu kullanmadım daha önce.

A

amaan

Misafir
Millet şu stormpay çek isteme olayını bi derinlemesine bilgi olarak sevabına birisi yazarsa çok sevinicem Menu bölümünün nerelerinden giriş yapıyoruz bunları anlatırsanız size minnettar oluruz. ;)

C

C0mplicat3d

Misafir
Çek olarak talep edebilirsin. DHL Kurye var hızlı gelir.

Stormpay ATM Card talebinde bulunabilirsin 30$

Netiba alıp EFT talep edebilirsin.

Internetde harcayabilirsin..

Hiç birşey yapmadan sadece Çek olarak talep edebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5