İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

STORMPAYE ödeme oldu?

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugün dün giremediğim stormpay girdiğide birbaktım ki param artmıs

hemen baktım ki üyesi olduğum 2 dollarsurf sitesinde para gelmis 2 gün önce bu site de stormpayin hesapları durduğunu filan söylüyordu

calisko

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Historyden bakınca TYPE kısmında "Payment" mı yazıyor yoksa "Refund" mu? Belkide para iade edilmiştir onu merak ettimde.

cakkas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
calisko' Alıntı:
Historyden bakınca TYPE kısmında "Payment" mı yazıyor yoksa "Refund" mu? Belkide para iade edilmiştir onu merak ettimde.

payment para geri iadesi yok

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Düşünüyorum da;
Ben 12DP'den paramı alsam bile boş..
Alacağım para 8.6$. 4$ de stormda var..
E stormla geleceğim de yok.
Bu kadarcık para nasıl çekilir ki?

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kontor falan al.sitede biri stormpaya telsim kontor satıyordu onunla irtibata geç

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dnturkey kontör satan arkadaş... telsim kullanan hiçmi arkadaşın yok? al hediye et sat.. veya stormpayle çalışan bi vegas falan bul ye gitsin işte.. 10 milyon zengin etmez heralse seni?? yok ben cebimden para koydum onu geri almalıyım diyosan başka tabi...

C

C0mplicat3d

Misafir
Arkadaşlar Stormpayın bu gibi sitelere karşı geri adım atması bekleniyor. Stormpay yarış takımı kampında Stormpayın başkanına 12daily ile soruyu sormuşlar ve oda 12dailypro yasa lbir siteyi ve bu yanlısın 2-3 gün içinde düzeltilmesini umuyorm demiş.

Kaynak: 12dailypro forumları

NaturelGS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşallah..
büyük umutlarım vardı.. sadece 6$ ile zengin olacaktım ühühü

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5