İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Strato.de - aracı olabilecek olan ?

Vesgatex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyi günler.
forumda başlıkları okudum firmayla ilgili.yıllık sözleşme + alman vatandaşlığı isteniyor.acaba aracı olabilecek olan varmı ? teknik destek konusunda almanca bilen arkadaşlarımız var az çok yardımcı olabilirler bana.
"Tnt" ( http://forum.iyinet.com/members/tnt.html?action=getinfo )
ban çalışıyorum .strato.de ile
eğer isterseniz sizede yardımcı olabilirim.teknik desteğinizi ben veriyorum dil probleminiz olmaz
Junior member üye grubuna dahil olduğum için özel mesaj gönderemiyorum arkadaşa.kendisi veya aracı olabilecek başkası bu konu altından veya [email protected] msn adresiyle bana ulaşabilirmi ?

disconnect

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
5
Strato dan server almak için yıllık sözleşme imzalıyorsunuz. Aracı olacak olan kişiler bu riski göze alırlarmı bilemem.
Şu anda bırakmayı düşündüğüm ve 1 yıllık sözleşmesi bulunan windows server var. İsterseniz görüşebiliriz.
Bunun dışında sıfır almanızı sağlarım ancak ücreti peşin ödemeniz gerekir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi