İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şu An Kullandığınız Önerdiğiniz PTC siteleri (Güncel Konu)

firarian

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Konuyu açmamdaki sebep bilmediğimiz PTC leri öğrenelim hemde Reff arayanlar içinde yararlı olacağını düsündüm sizde belirteseniz bu sekilde konuyu güncel tutarım sizin reff linkinizi koyarım ve birbirimize yardımımız olur.Ödeme kanıtlı şekilde koyabilirsiniz 1 konuda güncel olarak tutalım.

PTC Siteleri
1.Site (Min. Payout $0.04) 3- 4 günde yapabilirsiniz.(Anında Ödeme)
NEXGENBUX

2.Site (Min. Payout $1 )1 - 2 hafta içinde yapabilirsiniz.(Anında Ödeme)
LEXBUX

3.Site (Min. Payout $8) Task-Offer ve View Ads leri takip ederseniz 1 ay içinde çekebilirsin. (Anında Ödeme)
CLİXSENSE
Muhtemelen herkes biliyordur paylaşmak istedim.

Oyun oynayarak Para Kazandıran Site;
1.Site (Min. Payout €20)Anında Ödeme
MARKETGLORY
Bunuda belki biliyorsunuzdur bilmeyenler için paylaşmak istedim.Nasıl kazancağınız hakkında kısa bi özet;
14 TRY=1 Gold
4 Gold= 1 Euro
Euro(€) sizin gerçekte kullanabilceğiniz paradır yani paypal hesabınıza aktarabilceginiz paradır.

Bunlar benim önerdiğim sitelerdir.Sizin önerdiğiniz PTC siteleri varsa paylaşın burada ben sizin Reff linkinizle 1 konu altında paylaşayım.HEPINIZE BOL KAZANÇLAR

thelostchild

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle söylemeliyimki, bu ptc işinde bende yeniyim ve uzun süren araştırmalarım sonucunda beğendiğim üç ptc yi anlatımıyla beraber sizler ile paylaşacağım. İlk olarak webuxtoday sitesinden bahsetmek istiyorum çünkü ilk 15 bin kişiye kayıt olur olmaz 2 euro ve 1 ay ücretsiz premium veriyor. Ve bunun yanında üyelik konusunda kampanyalar mevcut. incelemenizi tavsiye ederim. Sistem çoğu ptc sitesinde olduğu gibi direct referral ve rental referral mevcut.

Webuxtoday: Referansımla üye olursanız sevinirim

http://www.webuxtoday.com/?ref=thelostchild

2. olarak probux sitesinden bahsetmek istiyorum. Araştırmalarım sonucunda köklü ve güvenilir bir site olduğu kanatına vardım ve reklam konusunda çok bol reklamları mevcut. Diğer sitelere nazaran daha fazl reklam sunuyor bizlere. Detaylı bilgi verip uzun uzun anlatıp yormicam sizleri, sadece şunu söylemeliymki bol reklam, direct referral, rental referral, ve güvenilirlik mevcut bu sitede.

Probux üyelik için tıklayınız:
http://www.probux.com/?r=thelostchild

3. olarak Lixsense den bahsetmek istiyorum. Bu sitede rent referall yok fakat farklı para kazanma yöntemleri mevcut
Buyrun bu yöntemlere beraber değinelim:
Clixsense.com dan nasıl Para Kazanacağım?

a) Sitede açılan reklamları tıklayarak, çıkan reklam sayıları oldukça fazladır !

b) (Standart:Ücretsiz üyelik) 1.Seviyeden arkadaşlarınızı davet ederek,1.seviye alt üyelerinizin reklam tıklamalarından,üyelik yükseltmelerinden .
*(Premium:Ücretli üyelik) 1.seviye alt üyelerinizin de alt üye yapmaları ile 8.basamağa kadar alt üyelerin reklam tıklamalarından,üyelik yükseltmelerinden,reklam satın aldıklarında komisyon alıp para kazanabileceksiniz.8katlı referans sistemini destekleyen çok az PTC sitei vardır.

c) Clixsense de bulunan ClixGrit oyununu oynayarak günde 5$ kadar kazanma şansınız var.Standart( ücretsiz) üyelerin her gün 25 oyun hakkı Premium (Ücretli)üyelere ise 50 oyun hakkı verilmektedir..(Clixsense özel bir oyun)

d) Üyelik seviyenizi PREMİUM 'a yükseltiğiniz takdirde 1.derece davet edeceğiniz her üyenin premium üyeliğe yükselmeleri taktirde 2$ komisyon ve 2.3.4.5.6.7.8 derece alt üyelerinizin premium üyeliğe yükselmesi taktirde 1$ komisyon size yansıyor...(PREMİUM üyelik bedeli: Yıllık sadece 14.95$)

e) PREMİUM üyelikte alt üyelerinizin clixsense üzerinden reklam satın almalarından komisyon sizlere de yansıyor..

f) Son olarakda yeni eklenen site içi görevleri yaparak günde 3'$ kadar sadece bu oyunlardan kazanabilirsiniz, belkide daha fazla...
Az çok ingilizcesi olanlar oldukça mukemmel şekilde bu görevlerden dolarları kapıyor, olmayanlarda zamanla ezber yolunu kullanıyor, kısacası her kez kazanıyor!

clixsense ücretsiz üyelik için tıklayınız:
http://www.clixsense.com/?6301909

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5