İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

şu arkadaşı tanıyan varmı loaf_bread ( mehmet öksüz )

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
baya bir paypal alişverişi yapmiş yapilan yorumlara göre sağlam biri
Eğer çok yüksek bir mevla değiLse hemen süphelenmeyin bence

Ayrica daha once domain alışverişiniz olmuş

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dispute açsam paypalında para yoksa her hangi bi anlamı olmaz sanıyorum bu durumda dispute açmam yararlı olurmu anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Olayın üzerinden 3 günden fazla geçtiyse ve dolandırıldığından adın gibi emin olmuşsan dispute açmanı öneririm. Dispute içinde acele etmene gerek yok, 45 güne kadar açabilirsin.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yokmu tanıyan gören daha önce işlem yapan sohbet eden birileri

hun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM atmışsın da ben iş yapalı uzun zaman geçti, adamın bilgilerini hatırlamıyorum msnim zaten tıklım tıkış. Dolandırıldığını düşünüyorsan dispute aç, 15 güne paran geri gelir...

ImPaRaToR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Insallah sana verdigim bilgiler dogrultusunda kisa sure icinde ya arkadasdan yada gerekli mercilerden yanit alirsin gercekten zor bir durum..Allah yardimcin olsun.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aradıgınız numara gecici olarak servis dışı olmuşdur diyor telefonu kapatmış abimiz artık eminiz dolandırıldıgımızdan

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arkadaş beni de dolandırdı hemde 2500$ ne yapacağız bilmiyorum.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
can ikimiz harici bi kaç kişi daha var galiba ama iletişim kurmadım onlarla sanıyorum bu arkadaş ufak iş yaparak güven sagladı sonunda büyük meblag alınca yok oldu telefonunu dün iptal etti benle iletişim kurmanı rica edrim can pm attım

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
GEçmiş olsun meblalar buyuk 1000 $ 2500 $ bu işin peşini bırakmayın hemen dava acın telefon numarası iptal olsada kendi adına kayıtlıysa bulunacaktır. daha önce işlem yapanlar banka hesaplarından bi şekilde ulaşılaccaktır. bence vakit kaybetmeyin hemen savcılıga gidin paraları harcamadan

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede arkadaşlar beklemeyin.. en yakın karakoldan bilişim suçlarına dolandırıcılık suçlaması yapın.. bir dilekçe dolduracaksınız.. devamını onlar halledicek...

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekürler arkadaşlar gerekli işlemleri yapıyoruz destek olan tüm arkadaşlara cok teşekürler

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
not eğer dava açıp arkadaşı süründürmek isterseniz paypaldan parayı geri çekmeyin.. çekmeye çalışmayın savunacak birşeyi olmasın

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o arkadaşa itrader veren arkadaşlar acaba kayıtları inceleyip hangi isimden size eft atmış onu bana pm atabilir misiniz teşekkürler.

volkan

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
O paradan ne gibi bir hayir beklenecegi de ayri bir soru olsa gerek...

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben arkadaşı tanımıyorum fakat,

forumdan takip ettiğim kadarıyla tecrübeli,seviyeli birine benziyordu,kaliteli domainler vardı elinde,başına birşey gelmiş olmasın?

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
grafix eger bu kişiyi tanıyorsan bize bu konuda yardımcı ol , gerek ben gerekse can arkadaşımız hiç kimseyi itham etmiyoruz elimizde yeterince kanıt degeri olan belgeler ve işlemler var , ama sanıyorum durumu bazı arkadaşlar anlayamamış biz dolandırıldık , gerek ben gerekse can arkadaşım acısından bize yardımcı olmak isterseniz lütfen bu arkadaşla işlem yapmış kişilerin bizimle iletişim kurmalarını rica ederiz , anlayışlı olan tüm arkadaşlara çok teşekkürler

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
geçmiş olsun öncelikle
bazen traderda yanıltıyor insanı en iyisi bana göre tanınmış kişilerle ticaret yapmak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5