İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şu formanın güzelliğine bak

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
fcfossombrone-5.jpg

Fossombrone İtalya'da 10000 kişinin bile yaşamadığı bir kasaba. FC Fossombrone isimli bir futbol takımları da var. 1949 yılında kurulmuşlar. İtalya'daki 6.lig olan Eccellenza'da mücadele ediyorlar ve hiçbir başarıları yok. Velakin 2006 yılından beri neredeyse tüm İtalya'nın, modacıların ve endüstri kuruluşlarının bildiği bir kulüp olmuşlar. Hikayesi çok ilginç. Dirk Bikkembergs adında Belçikalı bir moda tasarımcısı üretim yaptığı Fossombrone kasabasındaki bu takımı satın alıyor. Amacı kulüpteki oyuncuları kendi kreasyonlarının tanıtımında kullanmak ve kulübe maddi katkıda bulunmak. İlk iş takımın başına profesyonel bir teknik adam getiriyor, ardından da takımın herşeyini baştan aşağı değiştiriyor.

fc+fossombrone.jpg

fcfossombrone-3.jpg

Takımın formasını, antrenman ve maç sonrası giysilerini, kramponlarını, donlarını, stadyumdaki yedek kulübelerini... Tasarım yapılabilecek ne varsa. Bikkembergs daha sonra bütün kreasyonlarını takım üzerinde test etmeye başlıyor. Bütün reklam ve pazarlama medyalarında ve dahi podyumda da oyuncularını kullanıyor. Böylece kulübün de adı yayılmaya başlıyor. O denli başarılı oluyorlarki herkesten sponsorluk teklifleri alıyorlar ve nihayetinde de Samsung markası formalarına göğüs reklamı oluyor. Sadece Pazar öğlenleri top oynamaya alışmış bir takım ve kasaba için bunlar muazzam değişimler. Sahaya da olumlu yansıyor bu değişim. Şu an Eccellenza'da en yakın rakiplerinin 8 puan önlerinde lider durumdalar. O güzelim formaya da Serie D yakışır hani. Fenerbahçe'nin sarı lacivert çubuklusundan sonra açık ara şu ana kadar gördüğüm en güzel forma bu...

medium_fc_fossombrone0.jpg

25020070116144912hh6.jpg

fcfossombrone.jpg

bikkembergsteam.jpg

fil_27712.jpg

Kramponlar da şahane...

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Bu forma için takım bile değiştirilir yahu, hala şaşkınlıkla bakıyorum, çok beğendim :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5