İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Su reziilige bakın nasıl korkuyorlar nasıl kuyruk acılar var biz TURKLERDEN gorun

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
dsgnr' Alıntı:
Yemin ederim gözlerim doldu.. Tüylerim diken diken oldu...
Türklük böyle birşey dostum tüylerinin diken diken olması doğal çünkü sende Türksün ;) Hepimiz aynı duygulardayız...

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
bunlar bir avuç karga tepki gösterdigimiz zamanda bizim insanımız bize laf eder yok siz şu partidensiniz falan diye inadına bende sitemden o klibi kaldırmıyorum uzun sürede kaldırmıycamda bayraga hakareti kaldıramıyorum kardeşim düşmalarımız catlasın arkadaşlar zaten gerekli cevabı o sitede vermiş helal olsun T.T

ConAir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
KraListe' Alıntı:
http://www.sehitlerolmez.com/animasyon.php?ani=1

http://www.sehitlerolmez.com/animasyon.php?ani=2

http://www.sehitlerolmez.com/animasyon.php?ani=3

Bize neden sizin kanınız asil diyorlar biliyor musunuz?

Çünkü başka hiç bir millet canını bu derece vatanı için veremez,

Başka hiç bir millet şehit olmayı bir övünç olarak görmez,

Başka hiç bir millet ölen tek oğlu için vatan sağolsun diyemez !!!

Ne mutlu Türküm diyene...!

Senin Gibi Bir Türk Evladinin Elini Öpmek Isterdim..! Benden Küçükte Olsan büyükte olsan O Eli Öpmek isterdim..!

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

M.KEMAL ATATÜRK

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Abi duygulandım valla.Benimde amcam şehit ve adını ben taşıyorum :) Onu hiç görmedim ama kalbimde yaşatıyorum ve amcamla gurur duyuyorum :)

Ne Mutlu Türküm Diyene

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ConAir' Alıntı:
Senin Gibi Bir Türk Evladinin Elini Öpmek Isterdim..! Benden Küçükte Olsan büyükte olsan O Eli Öpmek isterdim..!

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.

M.KEMAL ATATÜRK

Dostum ben hiç bir şey yapmadım.Gidip o şehitlerimizin mezar taşlarını öpmek lazım çünkü bugün biz burdaysak,onlar orada yattığı içindir...

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarası olan bir millet işte bişey söylemeye gerek bile yok. gerçekler ortada ;)
5 asır önce biz cevabımızı zaten vermişiz. daha bunlarla uğraşmaya gerek bile yok. ama varsa babayiğit bir heker heklesin artık şu siteyi.

istanbulsince1453bybjkstoregx3.jpg

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5