İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şu sıralar rapid alırken dikkatli olun.

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
15 Nisan 2005
Mesajlar
1,741
Reaction score
29
Konum
Live in .NET
Bir konumda da yazmıştım. Artık rapidshare yeni hesapları 8000 premium puandan veriyor. Bunun karşılığı da 10€'ya tekabül ediyor. Bu fiyattan daha ucuza hesap satanlara şüpheyle yaklaşmak gerektiğini düşünüyorum.

Bu ödemeyi istememelerinin tek bir sebebi olabilir. Rapidshare ödeme yapmadan önce hesabınızdaki dosyaları inceleyip illegal bir şeyler var mı diye bakıyor. Eğer varsa hesabı komple kapatabiliyorlar. Bu nedenle insanlar riski sevmiyor ve ucuz fiyattan satışa devam ediyorlar.

Bunun riski de şudur. Siz böyle bir arkadaştan hesap aldığınızda bu arkadaşın muhtemelen illegal dosyaları vardır ve dolayısıyla hesabın kapanma riski. Hesabı kapanırken bu arkadaşın açmış olduğu tüm hesaplar da kendiliğinden düşüyor. Buna sizin hesabınız da dahil oluyor. Bir gün bakıyorsunuz hesaba giriş yapılamıyor.

Sadece dikkatli olmanız açısından yazdığım bir yazıdır. Kimseye ithafen yazılmamıştır. Hiç ingilizce bilmediğinden bu ödemeyi alamayan kişiler de var hesap satan.
 

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Şubat 2005
Mesajlar
2,869
Reaction score
16
Konum
Samsun
Teşekkürler bilgilendirmen için Dinçer bey* kardeşim :) Şu sıralar senden almış olduğum RS hesabı bitmek üzere, yeni bir kampanya için gözlüyoruz seni :)

*Artık böyle hitap edeceğim tüm rumuzlara :) Çok hoş bir söylenişi var.
 

DincerAydogdu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Katılım
15 Nisan 2005
Mesajlar
1,741
Reaction score
29
Konum
Live in .NET
Satan arkadaşa güveniyorsanız ve bu işten kar etmek istiyorsanız düşük fiyattan bu premium puanlı hesabı komple alıp 1 ay bekleyip rapidden paypal hesabınıza ödemeyi de alabilirsiniz. Bu da değişik bir para kazanma yöntemi olabilir. 10-12TL. ye satıyorlar genelde neredeyse %100 karlı bir iş.

Kişiye hesabındaki her 8000 premium karşılığı 10-12TL teklif edince kabul edeceklerini düşünüyorum. (Dosyalarını başka hesabına aktarması gerekiyor tabii ki.) Birikmiş çok fazla free puanı varsa (bu puan sadece hesabı uzatmaya yarıyor) her 10.000 free için ekstra 5TL daha teklif edilebilir ve her 10.000 için 1 ay bedava rapid hesabını kullanabilirsiniz. Nereden bakarsanız bakın karlı.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst