İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şubat 2005 Ay Sonu Sedo :)

E

erotikbul

Misafir
Sen popup aç domaine ?? Türklerin adına genel olarak kötü laf getir ?.. SOnra da sedo ödemezse aç gözlü mü olur ? Pes doğrusu. Ayrıca sedo kapatılan hesabınızı, adwords de geri gonderiyor merak etmeyin. Üzerine yatmıyor yani.

G

Googlebot

Misafir
eg-zotikbul' Alıntı:
Evet arkadaşlar,

Yine bir sedo ay sonuna yaklaşmış bulunuyoruz. Şubat ayı kısa olduğu için, 28 Şubat yani yarın Sedo Domain Parking bu ayki ödemelerimiz için mailler alacağız.

Ben bu ay, Sedo'da PR 5 bir domain sattım (310€'ya) ve de, DOmain Parking kısmında iyi bir kazancım var. Güzel güzel, link veriyorum sitelerden, hiç bir illegal hareket yapmadan Domain Parking'den kazanıyorum yani. Parking de bulunan domainlerimden % 70'i PR 4+ domainler ve ara ara çeşitli teklifler de gelmekte. Hatta Sedo yetkilileri ile her hafta,mailleşetek havadan sudan sohbet bile ediyoruz havadan sudan :)
Neyse, sizlerde durum nasıl ?
Allah aşkına yalan söyleme yaw.
www.eg-zotikbul.com Yalnizim.Net e Popup'u kim actı senin sitenden ?
HTML:
<SCRIPT language=JavaScript> 
window.open("http://www.supermp3tr.com","_blank");window.focus();
 </script>

<SCRIPT language=JavaScript> 
window.open("http://www.ahrez.com","_blank");window.focus();
 </script>
Bu kod kimin sitesinde? ahrez.com aktif site. Supermp3tr.com ise Sedoparking.com/yalnizim.net'e Yonlendirilmis. Halen utanmadan millete b..k atıyorsun.
Hile yapmadan guzel guzel link veriyormus.
Hic utanmıyorsun varya helal olsun valla sana.

E

erotikbul

Misafir
Hahaha.. Benim sedo parking hesabımda, supermp3tr.com yada yanlizim.net diye domainler yok. Ahrez.com un kim ne olduğu seni hiç ilgilendirmez, ve supermp3tr.com ile yanlizim.net benim sahibi olduğum sedo hesabına ait değiller. Ha popup açılıyor evet ve ben yeni farkettim. Sadece ahrez.com adresine popup gidiyor diye biliyordum.

Yakın bir arkadaşım yönetiyor şuan o siteyi ve sanırım o eklemiş kendisi de söyledi. Bende saygı duyduğum bu arkadaşıma(abime) rica ettim ve kodları kaldırdı. Yasak olduğunu, biliyormu bilmiyorumu haberim yokama bunun yasak olduğunu da kendisine belirttim. Yani bu durumda utanacak bir şey görmüyorum. Bu arada gerçek nickinle bağlansan iyi olacaktı. Arkadas, yahu senle her zaman bi sorunumuz cıkıyor :) Neyse hatırlattığın iyi oldu.

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
konu konu konu

nedir konu?
eg-zotikbul.com yönetimi şu anda ben bir süreliğine aldım. scripteki özel istekler karşılığında sitenin her türlü ziyaretçi akşını ben alıyorum. ne oldu ben kodum popupı bir sorun mu var ?
sedo da yasak olabilir olmaya bilir o benim sorunum değil, domain sahibinin sorunu popup yaptığım adamın.

Merak edilen başka bir şey ?

Serbülent Daşkın

G

Googlebot

Misafir
Baska konulara cevap yazmayacagım dedim ama sunu yazmak istedim. Gercek kullanıcı adım : ARKaDaS. Ama kullanıcı adım banlı oldugu icin bununla yazdım. Beni ilgilendirmiyor. Ama sizce bir çelişki yokmu ?
eg-zotikbul.com sitesi benim olsa. Oradan bir adrese popup acsam. Ve Buradada Guzel guzel sedo'daki domainlere link veriyorum diye yazsam. Bana kim inanır ? Yada sitenin yonetiminin baskasında oldugunu kim nereden bilebilir ?
Bunun disinda artık birsey yazmayacagım. Kimin ne hali varsa görsün.

E

erotikbul

Misafir
ArKaDas neyse :) Umarım aramızda sorun yoktur. Sen hile yapmışsın o hile yapmış yok bilmem ali veli yapmış artık bunlarla uğraşmamaya karar verdim. Zaten kedni yolumu çizerken cok dikkatli olmaya hileli hareketlerde dahi bulunmak da istemiyorum. Neyse. Bu arada sende zaten actıgın yeni sitenle bencehaksız kazancı bitirdin. Bu ay zaten cok cok az kisiye geldi trafiği açıklayın malili hile mile sorgulaması falan.

Neyse...

muratozcirpici

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yapı Kredi Bankası 5 gün sonra ödeme "0" kesinti ile geldi

Swift kodu : YAPITRIS072 şeklinde yapmanız gerekiyor..

iyi çalışmalar...

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
murat teşekkürler bank name e yapı kredi yazsak olur değil mi ?

Y

Yalowa

Misafir
Dengesiz bu adam, sanane kim popup actı kim kapadı.Görende bunu sedoda müfettis falan sanıcak :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5