İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şubat Ayı çekleri

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar şubat ayı çekim bu sabah elime ulaştı, ama hayal kırıklığına uğradım. Daha önce 2 kere çek almama rağmen bu seferki çekin üzerindeki isimde ekstradan 4 tane E harfi var. Yani isim yanlış yazılmış, sizce ne yapayım? Bi akıl verin pls...

varolaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaa para eline ulaşıyormu boşver gitsin

alllah para benim elime gelsinde isterse abuzittin yazsın :D:D

Tebrikler Allah daha çok versin..

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
TurkVista' Alıntı:
Arkadaşlar şubat ayı çekim bu sabah elime ulaştı, ama hayal kırıklığına uğradım. Daha önce 2 kere çek almama rağmen bu seferki çekin üzerindeki isimde ekstradan 4 tane E harfi var. Yani isim yanlış yazılmış, sizce ne yapayım? Bi akıl verin pls...

cumartesi banada çek geldi ve durum aynı. fazladan bir adet E var. buda "Ü" harfi nedeniyle. "Ü" yerine "UE" yazmışlar.

1. si sende mi acele teslimatla istedin?
2. gelen zarf üzerinde "SWEDEN" yazıyormu?

ben 24 usd lik acele teslimatla istedim ve sanırım çekler SWEDEN de yazılmış. TR ye çabuk ulşaması için ,avrupada bazı ülkelerde yazımlarda Ü yerine UE kullanılır. sanırım bu durumun kurbanı olduk.

bugün banka ya gittim. çekin geri dönme ihitmali var. dediler isim yanlışlığından ama ben yinede yenisini istemenin uzun süreceğini söyleyip. denemek istediğimi söledim ve çeki bıraktım umarım bi sorun çıkmaz. ama sende 4 tane çok fazla neredeyse ismin farklı olmuştur o kadar hata ile...

eğer acele teslimatla istemediysen , sanırım ismi içinde Ö,Ü,Ç,Ş gibi karakterler olan herkesin başına gelebilir bu ay...

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok hoca ben acele teslimat istemedim ancak üzerinde dediğin gibi Sweden yazıyor. Aynısı Ü yerine UE var bendede..

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ozaman bu ay isimlerinde Ü harfi olanlar bu sorunla karşılaşacak.

peki çeki bankaya getirdinmi? getirdinse ne dediler?

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zarfın boyutunu büyültmüşler ayrıca üstünde Sweden yazıyor ne işse:D

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yok henüz bankaya gitmedim yarın gidicem, ama çeklerde isim yanlışlığı olursa ödemeyi alamıyorsun. Benim bildiğim bu ne kadar isim bezese dahi sanırım bu çeki tekrar isticez :(

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben cumartesi email attım. böle bir hata var diye. ama daha cevap yok. istemesine isterizde allah bilir , bu mesajlaşma hızıyla yeni çek kimbilir ne zaman gelir. neyse olumlu bi sonuç alırsak çek veya yeni çek isteme konusunda birbirimizi haber dar edelim. evet Ü harfi var diyor ama malesef önceki çeklerde olmayan hata bu SWEDEN çeklerinde oldu. buda kesinlikle o ülkenin Ü harfi yerine UE kullanmasından kaynaklanıyor.

almanyada böyle olduğunu kesinlikle biliyorum . demekki ISVEÇ tede durum böyle.

TurkVista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vallaha sevinirim sport yarın bir gideyim bakalım bankaya sonucu gönderirim, saol..

h4x0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çek değilmi kardeşim, arkasını cirola gelen isimle ver bankaya :)

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çekin arkasına zaten kendi adını soyadını yazıyorsun.
O yüzden döneceğini sanmıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5