İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şubat Ayı SoftReklam Ödemeri Başladı

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bgroom pazartesiye kadar yapılacak diye bilgilendirdi arkadaş. garantiarkadaş ise tamamlandığı belirtildi. ama biz kenarda kaldık sanırım. unutulduk unutuldukk :)

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ringofondan kaynaklı panelimizde bazı iş ortaklarının üyelikleri gözükmediği için ödeme yapamadık sorun pazartesi çözülecek ve tamamlanacaktır.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
metin @softreklam .com mailinin sahibi arladaş cumartesi grcesi hesabinizda olur diyor,bizde ona göre söz veriyoruz ödememiz olan yerlere madem bi politikanız var yada isiniz var ona göre bi tarih verino gün ödeyin,söz verdiripte bizi madur durumda bırakmayın.Sanki yüz binlerce üyeniz varmış gibi,bir günde bitecek işi haftaya yayıyorsunuz...

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
metin @softreklam .com mailinin sahibi arladaş cumartesi grcesi hesabinizda olur diyor,bizde ona göre söz veriyoruz ödememiz olan yerlere madem bi politikanız var yada isiniz var ona göre bi tarih verino gün ödeyin,söz verdiripte bizi madur durumda bırakmayın.Sanki yüz binlerce üyeniz varmış gibi,bir günde bitecek işi haftaya yayıyorsunuz...

emresa geçen ayda forumda yazdığımız gibi bgroom ödemeleri 15-20 tarihleri arasında yapılır diye yazmıştık. Sizin söz verme durumunuza göre değil belirlediğimiz tarihlere göre ödeme yapıyoruz iyi çalışmalar.

karaLi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garantiarkadas ve BGRoom ödemeleri tamamlanmıştır. Paralar yarın hesaplara yatacaktır..

iyi çalışmalar..

Ödemesinde sorun yaşayan kişiler [email protected] adresine hesap bilgilerini ve sorununu mail atabilirler.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
garanti hesabım henüz hesabıma ödeme yok . .

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yüzbinlerce üye arasından beni unuttular sanırım :)

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
agrasif değilim,yanlış anladınız mail attım.
saygılar.

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hımm,güzel soru :)

reklama girmezse softreklam.com a bakabilirsin arkadaşım.

H@run

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemem gelmiş. İş Bankası - Elazığ :)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
benim de gelmiş fakat 15-20 YTL arasında eksik yatırılmış. bgroom henuz yatırılmamış

emresa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sinyor Garanti arkadaş eksik geldi sanırım fatura kesemediğin için olabilir.Stopaj kesiliyor.
Benim bgroom ödememde geldi.tşk ler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5