İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Subdomain Dağıtma Sitesi yardım!

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
merhaba,

Forumdaki herkes net.tc yi duymuştur bende örnek veriyorum ilk.com diye bir site açsam subdomain dağıtsam (yönlendirmeyle) bu proje için kaç tl masraf çıkar

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
mesela benim turkiyeyiseviyorum.tr.gg sitem var bu bana çok uzun geliyor bende bunu kısalltmak için sitemi turkiyeyiseviyorum.ilk.com gibi yaptırmak istiyorum Sıfırdan site kurmak değil var olan siteyi yönlendirmek

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
ilk verdiğin örnek daha kısa :D wildcard destekleyen bir hosting ( aylık düzgün bir paket 5-15 dolar). kullanacağın script özelliğine göre 0-3000 dolar arası tutar (en pahalı script puttld ile aynı özelliklere sahip olan)

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Dedigin Gibiyse buradaki Siteye bak boyle biseyse sorim kendisine kurar ise fiyatini pm atim

konuralpd

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
internette sanırım warz bedava scriptler var onları kullansam olurmu birde wordpress mu vardı yanlış hatırlamıyorsam bedava blog oluşturuyordu kullanıcılar bunun için kaç gb reseller kullanmalıyım

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
internette sanırım warz bedava scriptler var onları kullansam olurmu birde wordpress mu vardı yanlış hatırlamıyorsam bedava blog oluşturuyordu kullanıcılar bunun için kaç gb reseller kullanmalıyım

marez de açık çıkma ihtimali var. bir gecede emeklerin gider.
mu tarzı bir şey eninde sonunda hosting işi. dolayısı ile resellerla başlaman için şöyle düşün bir kullanıcıya kaç mb veririm? ona göre paketi böl.

TeyLor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kardes hic ugrasma , Turkiyeyiseviyorum.com Da Net te Bosta Git Al birde ufak host al ne ugrasiyorsun :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
İnsanlığa marez yazılım kullanarak hizmet edecekseniz, etmemeniz daha iyi. Bu forumda bir çok yazılım geliştirici var, bu tarz şeyleri okuyunca canları sıkılıyor :)

Laptec1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sistemi bende düşünmüştüm bi aralar scriptin fiyatını duyana kadar :) 2500$ a dediğin gibi bir script buldum fakat o parayı vermeyi göze alamadım doğrusu...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5