İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Subdomainler Link Değişiminde işe yarıyor mu?

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar benim bir sorum olacak.Subdomainler(xx.blogcu.com/xx.blogspot.com vs) Link Değişiminde işe yarıyor mu?

faruk_line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden yaramaması için bir sebep mi var ?

Öncelikle tek cevap veren sen olduğun için tşk. :D

Bazı arkadaşlara link takası yapalım dediğimde kabul ediyorlar ondan sonra xxx.blogspot.com yada xxx.blogcu.com u görünce olmaz kardeş subdomainler işe yaramıyor diyor.Ondan Konu açtım yanıt verirseniz sevinirim.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yarıyor arkadaşım google bile subdomainler için ayrı pagerank belirliyor.

KIZILKURT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle tek cevap veren sen olduğun için tşk. :D

Bazı arkadaşlara link takası yapalım dediğimde kabul ediyorlar ondan sonra xxx.blogspot.com yada xxx.blogcu.com u görünce olmaz kardeş subdomainler işe yaramıyor diyor.Ondan Konu açtım yanıt verirseniz sevinirim.

kabul etmemelerinin nedeni şu. bu tip adresleri açmak çok kolay. bazıları link değişimi için hemen blog açıveriyor. bu tip yeni açılan sitelerin google'da pek değeri olmadığı için insanlar da link değişimi yapmak istemiyor bu sitelerle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5