İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

success group ne ayak !!!

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar bu success grubun biyerde ilanini gordum gittim dedim bi bakayim siteye napiolar ,konferans falan yaptilar derken basta hicbisey soylemiorlar , diorlar pazarlama isi degildir uye arkasindan kosmayacaksiniz , baskada hicbir bilgi vermiolar en sona kadar 3 saatini harciosun , en sonunda en az 30 tl yatir senin reklamini yapacaz google da 1 hafta boyunca diolar , yada 150 tl yatir bizden urun al sonra kazanmaya basla falan diolar , hic deneyen oldumu bunlari acaba milleti bilgilendirebilirmi bi bilen varsa cunku nette aradim hic kimse deneyimini paylasmamis daha dogrusu birebir yapan birine rastlamadim ya kimisi tahmini konusuo yada hic fikirleri yok !!!! tesekkurler simdiden

amkde

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hiç bulaşma derim aynı şeyleri banada anlattılar 30 tl lik ürünümüzü alın bende pek anlayamadım kaç kere sordum ürünmü satıcaz diye yani kısacası bir zincir girmeyin bu işe

erkanunal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
acaba baska varmi verip bu 30 tlyi girmis bu ise ???aslidna 150 tl istiolarda 30 tl ver senin refli linkinle adam toplayalim , o adamlardan para kazan 150 tl oldugunda tam uyeligini yapalim diolar

volkin64

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar success sınırsız yan kol sistemiyle çalışıyor.yani 1. üyeden 10 tl kazanırken onun altındaki üyeden 5 tl kazanıyorsun mesela.şimdi ben aliyi üye yaptım 10 tl kazandım o da mehmeti üye yaptı 10 tl kazandı ben de 5 tl kazandım.şimdi mehmeti ben bulsam niye alinin altına üye yapayım.bu sistemdeki arkadaşlar biraz yalan söylüyorlar.ben de önce sınırsız yan kol sistemiyle çalışan bir firmada çalıştım fakat verim alamadım.ama şimdi binary sistemiyle çalışan bir şirketteyim ve 43 kişilik ekibim var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5