İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Sudan Ucuz Reklam ve Mail Gönderme

mobildepo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar maddi olarak biraz paraya ihtiyacım olduğu için bu aralar
Site adı: özel mesaj atınız
Günlük 1k-1.5k hit
Alexa: 678k
Pr:2
Site yaşı: 10
Site içeriği: Cep telefonu tanıtımları uygulamaları oyunları ağırlıklı teknoloji sitesidir

adhood firması reklam gelirlerimi ödemediği için maddi olarak çok sıkıntıya girdim malum önümüz kurban bu sıkıntıyı aşmak için kampanya başlattım

İki adet 728x90 boyutunda biri site üstünde her sayfada görülecek şekilde olacak diğeri de forumda ilk mesajın altında olacak. İkisi içinde istediğim ücret bir aylık 30 TL'dir yani ikisi toplamda 30 tl dir. ayrı ayrı değil.
Tek şartım: ***** içerikli cinsel içerikli reklamlar kabul edemem. Hatırı sayılır derecede siteyi takip eden bayan arkadaşlarımız var. Birde senelerin verdiği bir ismimiz var bu yüzden kabul edemem.

Mail hizmetine gelince sitemin şuan 236.280 üyesi bulunmaktadır. En son gönderdiğim mail hizmetinde %89 göndermede başarılı olmuştur. Maili İPB scriptinin kendi mail gönderme hizmeti var oradan göndereceğim. Toplamda 2 yada 3 gün sürer. ama bulk kısmına düşer ama inboxa düşer bunu bilemem neticede ben mail hizmeti vermiyorum. ilk defa bu ay yapıyorum ve bir defalığına mahsus yapacağım tek kişiye yapacağım.
Bu yüzden ben hepsine göndereceğim sanırım bu kadar maile 1000 tl filan isterler ben 300 TL istiyorum.

Dediğim gibi bu hizmeti sadece ve sadece bir kişi için yapacağım sonradan gelecek ikinci arkadaşa yapmayacam çünkü normalde de grup grup üyelerime bilgilendirme mesajları gönderdiğim için sürekli kullanmam benim zararımadır. mail sunucularından ban yiyebilirim

Tüm bunları kurban nedeniyle maddi sıkıntıda olduğum için yapıyorum arkadaşlar. Alana hayırlı olsun mail hizmetine gelince onu da alacak arkadaşla ayrıntılı şekilde ayarlarız görüşürüz kendisi gönderildiğini takip edecek şekilde göstermeye çalışırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5