İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sunucu ayarları için teknik destek verecek var mı (ücretli)

bestprince

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
godaddy den iki gün önce Virtual Dedicated Lunix sunucu kiraladım dns vs. yaptım mail de 24-48 saat bekle dediler. geçti o kadar zaman ama halen site adresi yazdığımda ;

Hata! Bu bağlantı bozuk.
DNS hatası – sunucu bulunamadı.

uyarısı geliyor.

bana yardımcı olacak birilerileri olursa paypal dan teknik servis ücretini öderim.

tayfun

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hocam site adresinizi ve sunucuzun ip adresini yazarsanız ucretsiz olarak yardımcı olmaya calısırız.

falsealarm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iki gun beklemek yahu o kadar surmemesi lazim? Servisten memnun degilsen, eger iptal etme firsatin var ise et. Sana Virpus.com'u tavsiye ederim. Hali ile GoDaddy'den kucuk bir firma olmasina ragmen ozellikler ve verilen servis yerinde. Asagidaki benim kullandigim plan, ve promosyon dahilinde cPanel/WHM ucretsiz ekleniyor. Xen bazli istersen +$2. Ben su an $37 + +$2 oduyorum ve bu fiyata kaliteli bandwidth ile VPS bulmak imkansiz.

Full Root Access
70 GB Storage
1.6TB Bandwidth
1024 MB Guaranteed Memory
3072 MB Burstable RAM
3 Clean IP Addresses

Bu arada kendi DNS serverlarini mi kullaniyorsun? Eger oyle ise, domain regsistrar'inda bunlari tanitman lazim. Meselan Godaddy'de ise domainlarin, VPS'te kullandigin ama domain'in ayarlarina girip orada sol alttaki "Host Summary" kisminda DNS server isim ve IPlerini eklemen lazim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5