İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sunucu.org VPS sadece 1$

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benim mesajdan sonra yazınca ben de yanlış anladım. kusura bakma.
forum bölünmeden devam. ayrıca herkesten özür :p

GNeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Bilerek sanal kart ile denedim ilk başta.

1. ve 2. resmi inceleyin lütfen.

Uzak444

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
30 günlük deneme ücreti olduğu ve fiyatlarının daha sonra açıklanacağı yazıyor :)
fiyatın sonradan 100 dolar olmayacağını nerden biliyosun :)
vps için denenecek bişey varmı ki 1$ a
bence saçma bir reklam olmuş. ilk ay 1 dolara kullan gibi bir avantaj ama sonrası meçhul...

adam para kazanmak için 1 $ a satmıyor fiyat reklamıda değil bu yanlış algılıyorsun o cihaz alınmış (kimsede yok sanırım türk dclerden) biz aldık buyrun test edin diyor

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen ole dıyorlar denemek ıcın ben telefonla aradım adamların dedıgı su yuklenebıldıgınız kadar yuklenın vps lere bız kapasıtesını test etmek ıcın 1 aylıgına bu fıyatı verdık ayrıca dun yaptıgım telefon gorusmesınde win vps lerınde satısa sunulacagını soledıler

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sonuçta reklam yöntemi :)
neden bahsediyosunuz siz. ben reklam yapıyor ama saçma reklam olmuş diyorum.
sizde adam aldığı cihazı tanıtıyor diyosunuz.
ayrıca vps vps dir. ayrıdığın sınırın dışına çıkamazsın zaten. neyin denemesini yapacaksın. nereye ne yükleneceksin. sanki googleyi barındırıcaz cps de.
farklı olan ne ki?
illa birileri bişeylere muhalefet olacak ya. neyse. ben yanlış yazmışım. bana cevap yazılmazsa sevinirim.

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ücretsiz verseler eğer alıcı olmuyan herkez denemeyek kalıcaktı bence kötü bir kampanya değil

Die

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
* Ayrıca SANAL KART kullanımı söz konusu değildir ve SANAL KART ile açılan hesaplar görüldüğünde iade yapılmaksızın kapatılacaktır.

düşündürücü.

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar kredı kartı ve nufus cuzdanı fotokopısı ıstıyorlar nufus cuzdanını anladıkda kredı kartı fotokopısı neden sonucta onlıne odeme yaparken banka ıle benım aramda olan bırsey sen benım neden kredı kartımı fotokopımı ıstıyorsun ben ıyıce kıllandım aldıgım vps ı ıptal ettırmeyı dusunuyorum

M

MasterTR

Misafir
bana biraz uzak durulmasi gerekiyor gibi geliyor.
cok celi$kili $eyler var sitede

baris

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maıl attım kendılerıne ben 2 senedır onlıne yemek yıyorum onlıne alısverıs yapıyorum bıletımden yemegıme gıysımden tatın yerıne kadar herseyı kredı kartıyla onlıne olarak yapıyorum bır kısı bıle benden kredı kartı fotokopısı ıstemedı kredı kartı extrelerınde bıle son hanelerını gostermezler kredı kartının bunlar fotokopısını ıstıyor anlasılır bır durum degıl

K

Kayıtsız Üye

Misafir
Vps

arkadaşlar sunucu.org den hizmet alıp şu anda kullanan kimse varmı acaba. Ne kadar sağlam bir firma öğrenmek istiyorum ? vps kiralamayı düşünüyorum varsa eger bizi sunucu.org müşterisi olarak bilgilendirebilirmi ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5