İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sunucu zaman aşımına uğruyor

ByCookie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar sitemin dosyalarını kök dizine(www) yükledim veritabanlarını oluşturdum herşeyi tamamladım ama siteyi açınca site durmandan yükleniyor ve yükleme hiç bitmiyor.Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Edit: Konuyu yanlış bölüme açmışım yetkililer düzeltirse sevinirim.

E

Erturk

Misafir
Web sitenizde kapatılmamış bir döngü var büyük ihtimalle.

ByCookie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
EasyPHP ile localhost'ta çalıştırdığımda hiçbir hata vermiyor ve sorun tüm sayfalarda var döngü olmayanlarda dahi.

E

Erturk

Misafir
Localhost'ta hemen hemen butun fonksiyonların kullanımı acıktır. Eger döngü yoksa aklıma gelen diger ihtimalde sunucu tarafından yasaklanmıs fonksiyonlar. gerci yasaklı fonksiyonlarda da hata mesajı verir ama... kullandıgınız sistem hazır sistem mi yoksa kendı yazdıgınız bir script mi?

E

Erturk

Misafir
O halde buna neyin sebep olabileceğini tahmin etme konusunda siz benden daha iyisiniz :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5