İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sunucuda birden fazla site aktif etmek

by_carizma

0
İyinet Üyesi
Katılım
12 Mayıs 2011
Mesajlar
102
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar, elimde fiziksel sunucu var R210 makina. Şuanlık tek site forum barındırıyorum. Ayriyetten yıllaradn beri başka bir host şirketinde 4 tane hostum var ayrı ayrı ben bunları sunucuma taşımak istiyorum yayına alacağım hepsi aktif ama... Ne yapmam gerek ip adresimi satın alıyoruz nasıl oluyor bunu daha önce hiç yaşamadım? Hadi WHM'den hesap oluştururuz da yayınlama işi nasıl oluyor ?
 

by_carizma

0
İyinet Üyesi
Katılım
12 Mayıs 2011
Mesajlar
102
Reaction score
0
bir sunucuda birden fazla site barındırmak olay bu.. bunun için ne yapmak gerek...

elimde kendi sunucum var dedicated bunun içinde tek başına bir forum sitem var ama büyük makina olduğu için rahatlıkla onlarca daha site kaldırır.. bende diyorum ki yıllardan beri 4 tane aktif olan şirket web sayfam var bunları sunucuma atayım yayınları ordan devam etsin hem kontrolü bende olsun hem param cebimde kalsın... Ama bu diğer 4 site yayınlamak için ne yapacağız
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst