Sunum Becerileri

esranethizmet

0
Yasakli Uye
Katılım
15 Kasım 2016
Mesajlar
100
Reaction score
0
Sunum Becerileri
Sunumlar, iş yaşantımızın bir parçası haline gelmiştir. Bir dinleyici grubunun karşısına çıkmak ve konuşma yapmak bazen bizlere çok zor gelmektedir. Karşılaşılan problemleri en aza indirmek ve bu konuda kendimizi geliştirmek Ali Kirman ile mümkündür.
Etkili bir sunum için, vücut dilini ve ses seviyesini iyi kullanmak önemlidir. 3 günlük programlarla katılımcıların, dinleyiciler karşısında nasıl davranacağı, nelere dikkat etmesi gerektiği ve etkili sunum teknikleri anlatılmaktadır. Ali Kirman tarafından verilen bu eğitimde, topluluk önünde sunum yapacak kişilerin, sunumlarını nasıl hazırlayacakları hem içerik hem de görüntü olarak bütünlüğün nasıl sağlanacağı hakkında ipuçları verilmektedir. Sunum becerileri geliştirilmesi ve kendine güvenin artırılması için bu eğitime katılmanızı önermekteyiz.
Satış Yönetimi
Satış yönetimi eğitimlerine, satış konusunda eğitim görmüş veya görmemiş herkes katılabilir. Amaç ise satış strateji yöntem ve taktiklerini ve müşterilerle nasıl ilişki kurulması gerektiğini göstermektir.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Üst