İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Dofollow Backlink Motoru - Bedava Backlink

cemdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar;

Burada açılan bazı konuları inceledim , backlink motoru , otomatik backlink , tek tıkla backlink gibi konular vardı ve inceledim bu konuları , atılan backlinkleride inceledim , çoğu yabancı servislerdi?

Neden bizim kendimize ait ve onlardan daha fazla artısı olan bir backlink motorumuz yok?

Bu konudan yola çıkarak çok farklı bir motor hazırladım ;
- Öncelikle PR Değeri olmayan ve site değerlerini gösteren saçma sitelere backlink eklemez , diğer motorları kötülemiyorum güzel paylaşımlar fakat istediğimiz backlinki elde edemediğimizi düşünüyorum...

- Yaptığımız motor öyle bir sistem olsun ki ; google'dan dofollow blog bulsun ve onlara yorum ile uygun bir şekilde backlink bıraksın? Evet evet doğru bunu yapıyor...

- Öyle bir motor olsun ki ; bloglara yorum bıraksın düzgün yorumlar yazsın?
Bu sistem blogların diline uygun yorum atmakta arkadaşlar , şöyle bir örnek vereyim site ingilizce ve sistem backlink bırakacak , acımasız davranıp "İzle , video izle , gir izle , videolar" gibi saçma ve gereksiz yazılar yerine , yorum bölümüne site ingilizce ise Thanks for article , türkçe ise Bilgilendirme için teşekkürler veya güzel makale olmuş yazmaktadır.

- Yaklaşık olarak 40 saniyede bir bloğa bağlanır ve yorumunuzu atar...

- Fikir ! ;)
Recaptcha olan bloglara atsada güzel olur diye düşündüm fakat recaptcha kırılamıyor takdir edersiniz ki ama bunu başka bir yoldan halletmeyi planladım üzerindede çalışıyorum şu an , bloğa bağlanıyor baktı ki recaptcha var ve duvvar'da bulunan ekrana recaptcha kodunun olduğu kısmı getiriyor ve lütfen kodu giriniz diye alert veriyor siz kodu giriyorsunuz devam ediyor , bu sayede daha fazla bloğa yorum atmış oluyoruz tabiki bu daha test aşamasındadır kötüde sonuçlanabilir , başarılı olursa bildireceğim...

Ve son olarak , sizde sisteme dofollow bloglar ekleyerek sistemi genişletebilirsiniz , paylaşım güzeldir :) altta bulunan linkten aynı zamanda blogta ekleyebilirsiniz...

Arkadaşlar ben sisteme hergün yaklaşık olarak 10 blog ekleyeceğim google dofollow motorundan , talep ettiğiniz sözcükleri konu üzerinden yazarsanız ben eklemeye çalışırım...

Sizden tek ricam elinizde olan bloglarıda sisteme eklemeniz bu sayede daha fazla link kasabiliriz , sistemi geliştirmeye devam ediyorum olacak sorunları lütfen bana bildiriniz...

Programladığım ürüne her zaman ki gibi duvvar.com üzerinden uygulama kısmından ulaşabilirsiniz , ayrıca buda direk link :)
http://otomatik-backlink.duvvar.com/

Edit: Yorumlarınızı bekliyorum...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5