İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Super Domain Parking sitesi

A

a.ışık

Misafir
mocut ne demek?
hiç ödeme aldın mı, ödemeyi ne kadar zamanda ve
nereye yaparlar?
minimum ne kadardır?
varsa,ödeme görüntüsü koyabilir misin?
ayrıca, direkt ref.siz linki de vermen lazımdı:
http://www.namedrive.com

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
türk tıklarını saymıyor diye biliyorum.. önce sayıyor sonra siliyor:)

mavcil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece 1 cümle yazmışsın açıklama yok. Ref linkini eklemiş bırakmışsın :S

Miller

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NameDrive yeni değil.
Sedo gibi google adsense'le çalışıyorlar. Türk hitlere karşı sedo'dan daha acımasızlar.
Eğer parkedeceğiniz sitenin hiti tümüyle yerli hitse paranız içerde kalır. Çalışmadan önce bilginiz olsun.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teklif et bakalım sen daha çok teklif edersin :)

mccoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
namedrive'dan çok kazanan bir arkadaşım var ve banlasalar bile parasını birkaç ay daha aldı, siteniz düzgün olduktan sonra neden kazanayamıyasınız.

power

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
banlandıkdan sonra parasını birkaç ay daha nasıl alıyor , siteyle alakası yokki bu işin , namedrive park sayfası oldukca iyi ama clik sayım oranı düşük

namedrive'dan çok kazanan bir arkadaşım var ve banlasalar bile parasını birkaç ay daha aldı, siteniz düzgün olduktan sonra neden kazanayamıyasınız.

km48499

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben zamanında bi sitemi park ettim. günlük 100 usd civarı sayıyo idi. 2 gün sonra banladı. hile vs olmamasına rağmen.

sancez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şu sedo park kayıt işlemleri için bir yardımsever resimli bir anlatım yapsa inanılmaz makbule geçecek.

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Şu sedo park kayıt işlemleri için bir yardımsever resimli bir anlatım yapsa inanılmaz makbule geçecek.

Refersüz : https://sedo.com/member/newaccount.php3?tracked=&partnerid=&language=tr
Referlü : https://sedo.com/member/newaccount.php3?tracked=&partnerid=41265&language=tr
Şuan resim atacak vaktim yok ama kısaca yukarıdaki sayfadan gereken bilgileri doldur hesabını oluştur daha sonra giriş yaparak MY SEDO linki altından ADD DOMAINS e tıkla ve domainlerini ekle. Domain NS lerini ns1.sedoparking.com ns2.sedoparking.com olarak ayarla. Hepsi bu.

Hesap oluştururken :
Login name : KULLANICI ADIN
Password : ŞİFRE
Confirm password : ŞİFRE TEKRAR
Email Address : EPOSTA ADRESİN
Confirm Email Address : EPOSTA ADRESİN TEKRAR

Street Address : ADRESİN
Country : ÜLKE
Zip code / City : POSTA KODU / ŞEHİR

First Name : ADIN
Last Name : SOYADIN
Phone : 90XXXXXXXXXX şeklinde TELEFON NUMARAN

PROMOSYON postaları almak istemiyorum kutucukları dahil yani ALTTAKİ 3 KUTUCUGUDA işaretle. Güvenlik kodunu gir ve NEXT e bas. Sonraki aşamalarda DOMAINLERINI eklemeni isteyebilir. Gerekenleri girip NEXT e basarsın :) Kaydını tamamla kullanmaya başla.

Powerz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlk önce adam gibi yazmayı öğren
tahmini yaşın 14 15 referer toplayarak para kazanmaya çalışıyorsun ama zor :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5