İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış SÜPER PAKET! 100 adet tanıtım yazısı, farklı IP'lerden !

# MujaHeed

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NE HİZMETİ VERİYORSUN ?

V6Szi.png
Senden bir adet siteni tanıtan makale alıyorum, bu makaleyi derlediğim wiki sitelerine senin adına sıfırdan üyelik açıp ekliyorum. Makale istediğin uzunlukta olabilir, istersen sadece site adresi ve anahtar kelimelerinizi de ekleyebilirim. İşlemi tamamen elle yaptığım için eklenmeme/atlama gibi bir durum söz konusu olmuyor haliyle. Tanıtım makalen yoksa site adresinizi verdiğin takdirde, cüzî bir miktar karşılığında tanıtım makaleni de ben yazabilirim. İş sonunda raporu tarafınıza gönderip ping attığımı da belirteyim tabii.

LİNKLERİM SİLİNMESİN ?

V6Szi.png
Olağanüstü hiçbir durum harici linkleriniz silinmez, rahat olabilirsin. (sitenin kapanması, heklenmesi vs.)

ÇALIŞMAYI NE KADAR SÜREDE TAMAMLIYORSUN?

V6Szi.png
24 saat içinde çalışmanı tamamlıyorum. İş durumuna göre de değişebilir, böyle bir durumda bunu tarafına belirtirim ve işlemler belirttiğim tarihten sonraya kalırsa çalışmanı ÜCRETSİZ tamamlarım. Ben birden 100 tane backlink almak istemiyorum, bunu zamana yayalım dersen bu şekilde de çalışabilirim. Çalışmayı istediğin süreye yayabilirim.

BU HİZMET BİZE KAÇ LİRA ?

V6Szi.png
Sen yabancı değilsin, sana 35 liraya yaparım. 3 taneden fazla site için çalışma yaptırırsan bi güzellik daha yaparız.

HEMEN ALIYORUM, ÖDEMEYİ NASIL YAPAYIM ?

V6Szi.png
Paypal kabul etmiyorum. Onun dışında kuveyt türk ve misli.com hesabıma ücreti gönderebilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5