İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Resim Tasarlayın !

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sunacagım programın photobuilder bu programla kendi resminizi sevdiklerinizin resmini bir manzara üzerine yerleştire biliyorsunuz ve programın içindeki özellikle resmi dahada güzel bir hale getire biliyorsunuz programın kullanımı çok basit bir kaç kelime ingilizce bilmeniz yeterli ac kaydet felan ben yinede resim üzerinde yardımcı olmaya çalışacağım programın craki indireceginiz klasörün içinde. umarım beyenirsiniz.

Düzeltilmis Link : Telif Haklari Yasasina Aykiri - illegal

NOT:programın Dowlandı Uzun süre Bilir Ama Beklemeye Degecek Bir Program. 20.5 Mb Civarında o kadar da uzun değil proğrama değer bence

Başka bir konu ise bu programla yaptıgınız resimleri altta verecegim proshowgold programı ile resimlerinizden harika bir media player gösterisi düzenleye bilirsiniz üstelik istediginiz müzikle.

DownLoad : http://www.photodex.com/files/psgold32.exe

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaşım.. burası bir webmaster forumu ve burda illegal crack li lisans hakkı bulunan eserlerin paylaşımlamıs dağıtılması yasaktır..

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
iyinet gereken açıklamayı yaptı bir dahakine olmaz

konuyu sayın adminler tarafından kilitlenmesini rica ediyorum

iyi akşamlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5