İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Teklif II Hosting Alana Teobook Eğitim Seti Hediye II Sınırlı Stok

İkraHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Değerli Forum İyinet Üyeleri

Bambaşka bir kampanya ile karşınızdayım. Bu güne kadar hiç bir firmanın benzer bir kampanya yaptığını görmedim. Bende farklı bir kampanya olsun diye Teobook Eğitim setinin yazarı Sayın Teoman ARSLAN ile sıkı bir görüşme yaptım. Ve sonrasında tüm müşterilerime bu Platformdan faydalanmalarını sağlamak amacı ile düşük bütçeli bir kampanya hazırladım. Herkesi şaşırtacak bu kampanyayı bu gün itibari ile başlatıyorum.

Teobook Nedir?
Bizzat platformu inceleme şansı buldum. Gayet güzel ve internetten para kazanma adına hazırlanmış en güzel platformdan bir tanesi olduğuna dair kanaat sahibi oldum. Piyasada 89 tl ye satılan ve şuana kadar kendi gözlerimle gördüğüm kadarı ile 842 tane üyesi bulunan, fazla sayıda moderatör ve para kazanma uzmanınında yer aldığı geniş bir forum platformu. Kanıt olarak resmini çektim ve sizlere sunuyorum

teobook.png

Evet gördüğünüz gibi forumun istatistikleri ortada. Okuyup analizler yaptım. Hiç bir üye aldığından pişmanlık içeren yazı yazmamış, gayet memnuniyet belirten makalelere rastladım çokça. Eleştirilerde bulunmanız veya ön yargılı yaklaşımlarınız olabilir. Fakat ben kendi fikrimi söylüyorum kesinlikle içerisine girmeden karar vermeyin derim.
Daha detaylı bilgi için Teobook Resmi Web Sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Kazanç tabloları ve diğer tüm detaylar orada mevcut www.teobook.com

Kampanya Şartları.

Sitemizden yapacağınız 25 tl ve üzeri alış verişlerinizde Teobook Platoformuna ücretsiz olarak kaydınızı yapıyoruz. Teobook için extra bir ücret almıyoruz. Üyelik ücreti tamamen tarafımızdan karşılanacaktır. Siparişinizi verdikten sonra ödemenizi yaptığınız taktirde minimum 1 saat- maximum 24 saat içerisinde Teobook Üyelik Bilgileriniz belirttiğiniz e-mail adresine gönderilecektir. Bu kampanya sadece 50 kişi için geçerli olup, 50 kişinin bitiminde kampanya sona erecektir. Bence bu güzel bir fırsat kaçırmayın derim. Başka zaman böyle bir kampanyaya rastlamayabilirsiniz.

Hosting Hizmeti Kullanım Koşulları & Şartları:
1-H....k, W .....z, A...t, Terör gibi illegal içerik barındırmak ve yayınlamak yasaktır.
2-Telif Hakkı Bulunan eser, video, music, makale, yazı gibi seyler yayınlamak yasaktır.
3-Hosting üzerinden hek saldırısı yapmak yasaktır.

Bankalar

Paypal(Kredi Kartı)
Garanti Bankası
İş Bankası
Akbank
Finans Bank
İng Bank
HCBS
Ptt Bank
Misli.com(İster Üzerine)

Not: Vergi Levhamız Mevcuttur

Yer Sağlayıcı:1777
Gsm:05428279359
Ofis:Karakoyun iş merkezi zemin kat no:1
e-Mail: [email protected]
Satış Msn: [email protected]
Destek Msn: [email protected]
Site: www.ikrahosting.com

Moderatör tarafında düzenlendi:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5