İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süper Wordpress Domaini Satılık

bytoprak34

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Alan Adı: wordpressturkey(nokta)com
Registar: IHS
Transfer Ücreti: Firma içi ücretsiz
Açıklama : Wordpress ile ilgili tema,eklenti sunan portal veya forum yapabileceğiniz bir proje olabilir. Çünkü isminde wordpress olması kısa zaman içinde çok hızlı index alıp kazanç sağlayabilirsiniz.

Arkadaşlar bu kadar süper domain ile ciddi kazançlar elde edebilirsiniz wordpress ne kadar yaygın olduğunu biliyorsunuz .. Teklif Usulü ile satışa sunuyorum yüksek fiyat biçmeden satmak istiyorum kısacası yetişen alır.. :D

Not : Domaini satıp satmama hakkı saklıdır.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
telif kanunları işleyebilir, wordpressturkey domaini sıkıntı çıkarır, içinde wordpress kelimesi geçebilir ama bu domain sıkıntılı (duyumlarıma göre yazdım)

bytoprak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
telif kanunları işleyebilir, wordpressturkey domaini sıkıntı çıkarır, içinde wordpress kelimesi geçebilir ama bu domain sıkıntılı (duyumlarıma göre yazdım)

hocam nicedir wordpress adı altında birçok kişi site kurmuş durumda ve yıllardır hala yayında hizmet veriyor eğer böyle birşey olmuş olsa onlar kapatırdı. Sadece dikkat edilmesi gereken ismin maksadı dışında ( ***** gibi ) yayın verilmesi durumda sıkıntı çıkar herkeste zaten bunu biliyor.

Örnek vereyim htcdestek(nokta)com domainim var farkettiğiniz gibi HTC akıllı telefon üreticisi ama hiçbir şekilde htc'ye bağlılığımız yok 3 yıldan fazladır yayında ve hiç sorun olmadı çünkü maksadı dışında bir yayın yapılmamıştır. Umarım açıklayıcı olmuşumdur... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5