İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

SUPERNI.Com - Limitsiz Web Hosting ve Reseller

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Netinternet Sunar!

www.SUPERNI.com

Duyurusunu yaptığımızdan beridir içeriği hakkında bilgi verilmiyordu, Yeni hizmetimiz ve sitemiz ile ilgili gereken tüm çalışmaları tamamladık! Artık hizmetinizdeyiz!

SUPERNI.Com Nedir? : Netinternet tarafından kurulan, farklı dillerle hizmet verecek ama şuan sadece Türkçe olarak kendi ülkesine hizmet veren Limitsiz Hosting hizmeti sunan bir Netinternet’e bağlı internet adresidir. Farklı dillerde hizmet verileceğinden ötürü para birimi olarak global bir para birimi olan Dolar kullanılmaktadır. Site üzerinden sadece cPanel Linux Web Hosting ve cPanel Linux Reseller hizmeti satın alınabilmektedir.

Farkları Nelerdir? : Her anlamda Limitleri ortadan kaldırıyor.. İstediğiniz yazılımı rahatça kurabildiğiniz, yüksek hite sahip internet sitelerinizi herhangi bir disk kotası ve trafik kotasına takılmadan çok uygun fiyatlarla yayınlamanıza imkan sağlıyor.. Yine 24 saat aktif teknik destek veriliyor ve 45 günlük para iade garantisi, %99.8 Uptime garantisi, SiteBuilder, Fantastico, SSL ve bir hosting hesabına sınırsız Add-On domain bağlamak gibi bir çok garanti, özellik sunuyor.

ŞİMDİ DENEMEK AYLIK $1 USD

Full Hosting, Web Hosting paketini aylık satın alarak indirim kodu olarak TÜRKİYE (Büyük harflerle türkçe karekter kullanarak) yazmanız durumunda o ay için ödemeniz otomatik olarak $1 USD olarak değişecektir!

Bu açılış kampanyasından sadece Web sitelerini yabancı firmalarda barındıranlar yararlanabilir. Sunucusu yurt dışında olup hizmeti yine bir Türkiye'deki firmadan alanlar kampanyamızdan yararlanamazlar. Hizmet satın alanların barındırdığı alan adlarına ait geçmiş Whois bilgileri kontrol edilerek belirtilen şarta uymayan hesaplar iptal edilir ve ücretleri komisyon giderleri kesilerek iade edilir.

HOSTİNG İÇİN ARTIK UZAKLARA GİTMENİZE GEREK YOK

Legal sitelere sahip, maliyeti ve servis kalitesi nedeni ile yurt dışı yabancı firmalarda çalışan yada çalışmak zorunda kalan kişiler için aynı hizmeti, benzer fiyatlarla, Türkçe ve daha kaliteli destek sunarak veriyoruz! Biz sizin için gerekeni yaptık, artık desteklemek sizlerin elinde..

Hizmetlerimiz hakkında sorularınızı çekinmeden konu başlığı altına yazabilirsiniz.

İyi Çalışmalar.
www.superni.com

Line

0
İyinet Üyesi
Reaction score
48
Diğer forumdada görmüştüm konunuzu ama sorudan başka bi öneride bulunamadım.

Yurtdışıyla çalışanlardan ziyade herkese 1 $ kampanyası yapsaydınız daha makbule geçerdi diye düşünüyorum.

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Diğer forumdada görmüştüm konunuzu ama sorudan başka bi öneride bulunamadım.

Yurtdışıyla çalışanlardan ziyade herkese 1 $ kampanyası yapsaydınız daha makbule geçerdi diye düşünüyorum.

Öneriniz için teşekkürler, Ancak verdiğimiz hizmet büyük global yabancı hosting firmalarına Türkiye Lokasyon olarak alternatif olmak üzere oluşturuldu. Herkese benzer indirimi uyguluyor olmamız Türk hosting firmalarınca hoş karşılanmayacağı için bu şekilde katılımı kısıtladık. Netinternet temelde hosting firmalarına hizmet verir çünkü.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
çok güzel hizmet, hostgatorden denemek için 1 aylık hesap açmıştım, ücret olarakta aşağı yukarı aynı rakama geliyor, hostgator yerine sizinle çalışmak isterim.

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Harika.Yakında bir paket alırım. :alkış:

İlginiz için teşekkürler. Bir paket aldığınızda olumlu veya olumsuz hizmetimizin kalitesi ile ilgili yorumlarınızı belirtmenizi bekliyor olacağım.

çok güzel hizmet, hostgatorden denemek için 1 aylık hesap açmıştım, ücret olarakta aşağı yukarı aynı rakama geliyor, hostgator yerine sizinle çalışmak isterim.

Evet, Bahsettiğiniz firma ile benzer fiyatlara sahibiz. Ama Türkçe destek verip, Türkiye lokasyon üzerinden daha hızı bir erişim sunduğumuzu da eklemek istiyorum :)

İlginiz için teşekkürler.

fiyat güzel sitenizi inceliyelim :)

Teşekkürler Mustafa bey, Sormak istediğiniz bir şey olursa lütfen çekinmeden bizimle irtibat kurun veya forum altından da yazabilirsiniz.

İyi Çalışmalar.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Ahmet bey bir Türk şirketinin böyle bir işe girişmesi altyapısına güvenini ve altyapısının sağlamlığını gösteriyor, sanırım cpanel'de taşıma konusunda yardımcı oluyorsunuz, 1-2 hafta içerisinde sizinle iletişime geçeceğim.

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ahmet bey bir Türk şirketinin böyle bir işe girişmesi altyapısına güvenini ve altyapısının sağlamlığını gösteriyor, sanırım cpanel'de taşıma konusunda yardımcı oluyorsunuz, 1-2 hafta içerisinde sizinle iletişime geçeceğim.

Teşekkürler,

cPanel konusunda işlemler tamamen otomatik cPanel tarafından yapılıyor.. cpanel bir Hosting hesabını bu yüzden taşımak çocuk oyuncağı..

Eğer bir hosting paketi alırsanız ve eski siteniz cPanel kontrol paneli kullanıyorsa taşıma konusunda yardımcı oluyoruz kesinlikle.

CPU kullanma limiti nedir acaba ?

90 Saniye üzerinde %25 cpu kullanamazsınız. CPU 24 saat ortalamanız %20 üzerinde olmamalıdır.

Ancak bu limitler kullandığımız sistemde Apache yerine Litespeed olduğundan aslında yabancı firmalara kıyasla daha fazla CPU kullanım hakkı sunuyor..

Apache'de %20 CPU kullanan sitenizin Litespeed üzerinde kullanımı Muhtemelen %8-12 arası olur.

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
limitsiz hosting niosman kalitesiyle sorunsuz olacagı kesin lakin doğru bir satış olarak görmüyorum.Bunu tüm firmalar için söylüyorum.

Bir webmaster xxx.com sitesinde dosya rar.zip,exe barındrıamıyorsa ve indirtemiyorsa
flv yada benzer formalalar barındıramıyor yada oynatamıyorsa. site bazlı uygulamalar dışında dosya barındırmak yasaksa ve bunada cpu limiti de konuluyorsa bu hostingin sınırsız ibaresi taşıması yanlış.

sonuçta x kişi kuracağı bir web projesi 100 mb yi geçmez 100mb site ile yapacagı trafik aylık 50 gb ı geçmez.

Kullanamayacagı hizmete ücret ödemiş olması dışında bir avantaj sağlamıyor. İçerisinde illegal içerik olmayan dosya işlemi yürütmeyen bir site ne kadar hit alırsa alsın çok cuzi sistem kaynagı ve trafik tüketecegi için bu sistemlerin bir avantajı kalmıyor.

Hostgator dada gunluk 250 gb bw limiti var yani limitsiz diye bir kavramı dunyada veren kimse olmadı olmasıda yanlış zaten.

Projeniz yabancı firmalardan hosting alanları tr ye getirme çabası için iyi bir adım ama dediğim gibi limitsiz olayı sadece varsayım.

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
limitsiz hosting niosman kalitesiyle sorunsuz olacagı kesin lakin doğru bir satış olarak görmüyorum.Bunu tüm firmalar için söylüyorum.

Bir webmaster xxx.com sitesinde dosya rar.zip,exe barındrıamıyorsa ve indirtemiyorsa
flv yada benzer formalalar barındıramıyor yada oynatamıyorsa. site bazlı uygulamalar dışında dosya barındırmak yasaksa ve bunada cpu limiti de konuluyorsa bu hostingin sınırsız ibaresi taşıması yanlış.

sonuçta x kişi kuracağı bir web projesi 100 mb yi geçmez 100mb site ile yapacagı trafik aylık 50 gb ı geçmez.

Kullanamayacagı hizmete ücret ödemiş olması dışında bir avantaj sağlamıyor. İçerisinde illegal içerik olmayan dosya işlemi yürütmeyen bir site ne kadar hit alırsa alsın çok cuzi sistem kaynagı ve trafik tüketecegi için bu sistemlerin bir avantajı kalmıyor.

Hostgator dada gunluk 250 gb bw limiti var yani limitsiz diye bir kavramı dunyada veren kimse olmadı olmasıda yanlış zaten.

Projeniz yabancı firmalardan hosting alanları tr ye getirme çabası için iyi bir adım ama dediğim gibi limitsiz olayı sadece varsayım.

Yorumunuz için teşekkürler.

Limitsiz verilen hizmetler adil kullanım esasına göre kota ve limit konulmadan verilmekte. Ancak biz müşterilerimize limitsiz hosting sunarken, onların kesintisiz olarak hizmet almasını da sağlamak durumundayız.. Bir kullanıcının yaptığı aktiviteler (Ethernet portunun üzerinde bir hat kullanımı gibi) diğer kullanıcıları etkiliyorsa her zaman için bu konuda müdahale hakkımız vardır.

Limit konulmadan verilen hosting hizmetinde esas amaç, kullanıcıların kota kaygısı olmaksızın sitelerini yayınlamalarını sağlamaktır.

Belki bir sitenin çalışabilmesi için gerekli objeler, SQL dosyaları, e-posta hesaplarına gelen mailler birkaç GB tutar ancak Limitsiz olarak verilen hizmette açılacak site sayısı da limitsiz.. Bu varsayım 1 site için geçerli değil.

Hemen, hemen her webmaster’in SEO için veyahut daha fazla gelir elde etmek için her zaman birden fazla internet sitesi oluyor.. Bunların her birine tek bir panel üzerinden ulaşıp, kota derdi olmadan hizmet alması ve bununda Türkiye üzerinden sağlanıyor olması bence bir avantaj.

Superni kurulmasının nedeni legal sitelere sahip kullanıcıların, maliyet ve kaynak tüketimi konusunda yurt dışında çalışması veya çalışmak zorunda kalmasının önüne geçmek, Türkiye lokasyon üzerinden yabancı sermayesi olmayan tamamen Türk bir firmadan hizmet alabilme imkanını sunmaktır.

Umarım verdiğimiz bu hizmetten herkes memnun kalır ve legal sitelere sahip kullanıcılar maliyetler yüzünden yurt dışı ile çalışmak zorunda kalmaz..

İyi Çalışmalar.

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İlginiz için teşekkürler. Bir paket aldığınızda olumlu veya olumsuz hizmetimizin kalitesi ile ilgili yorumlarınızı belirtmenizi bekliyor olacağım.

Evet, Bahsettiğiniz firma ile benzer fiyatlara sahibiz. Ama Türkçe destek verip, Türkiye lokasyon üzerinden daha hızı bir erişim sunduğumuzu da eklemek istiyorum :)

İlginiz için teşekkürler.

Teşekkürler Mustafa bey, Sormak istediğiniz bir şey olursa lütfen çekinmeden bizimle irtibat kurun veya forum altından da yazabilirsiniz.

İyi Çalışmalar.
Fantastico ve sitebuilder çalışmıyor sunucularında ioncube kurulu değil malesef.Lütfen gereğini yapın Ahmet Bey

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Ahmet bey özel mesaj gönderdim, yardımcı olursanız sevinirim.

Ni-Ahmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Fantastico ve sitebuilder çalışmıyor sunucularında ioncube kurulu değil malesef.Lütfen gereğini yapın Ahmet Bey

Merhaba,

Sizin satın aldığınız hosting’in bağlı bulunduğu sunucuda güvenlik nedeni ile yapılmış ayarlar nedeni ile bu 3. Parti yazılımlarda birkaç hata mevcut. Hataları gidermiş oluruz gün sonuna kadar ama..

Ahmet bey özel mesaj gönderdim, yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, Özel mesajınızı cevaplandırdım. İlginize teşekkürler.

qomiq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce hostgatorda barındırdığımız siteleri süperni'ye geçirdik hız olarak çok memnunuz. Hostgatordan süperniye geçecek olanlar 1 $ a 1 aylık deneyebiliyorlar, eğer test etmek isteyen olursa bi kaç gün test etsin farkı göreceklerdir mutlaka.

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Daha önce hostgatorda barındırdığımız siteleri süperni'ye geçirdik hız olarak çok memnunuz. Hostgatordan süperniye geçecek olanlar 1 $ a 1 aylık deneyebiliyorlar, eğer test etmek isteyen olursa bi kaç gün test etsin farkı göreceklerdir mutlaka.

Referans olduğunuz için teşekkürler.

Superni.com için yeni sunucular sipariş ettik.. Donanımsal olarak da tam yedekli çalışan bir sistem üzerinde çalışmaya başladık kesintisiz bir hizmet sunabilmek adına yaptığımız bu çalışmalarla ilgili resimler ve bilgiler paylaşacagız sizlerle.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
benide taşısakta bende stresten kurtulsam iyi olacak Ahmet Bey :)

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar çok hızlıdır sunucuları.Performans bakımından hiç bir sıkıntı çekmezsiniz.Bence gözünüz kapalı alın.

xgitarx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Netinternet ailesine bu çalışmaları ve hostingimin taşınması sürecindeki yardımları için çok teşekkür ediyorum, bir süredir hosting konusunda arayıştaydım ve gerçekten her konuda yardımcı oldular, karşılaştırmak gerekirse gerek hostgator'e göre gerekse diğer hostinglere göre belirgin bir hız farkı var. limitsiz özellikte bu kadar uygun bir fiyata ülkemizde böyle bir kaliteli hizmeti sunan netinternet sahipleri ve çalışanlarını kutlamak gerekir, tekrar teşekkürler, uzun yıllar çalışmak temennisiyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5