İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Superonline'a nasil site ekleniyor arkadaslar

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arama sayfasinin yanındaki seray bannerinda fonsiyonel yazmiş adamlar fonksiyonel yazacaklarmiş webhosting satiş bolumunde hostingden özel iletişim vergidi alan tek host şirketi olduklarini kanitladirlar ya helal olsun bu superonlinida satarlar da kurtuluruz kazıkcı iler.

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bende link ekle gormedim ama sponsor gosterime gecmiş adsense kullaniyorlar sanırım google arama kullandiklari için ekleme silme işleri ile ugraşmiyorlar

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
superonline'a site eklenmiyor.
search himzeti google'in premium search hizmetidir ve sahip oldugu dizin Turkiye'deki en igrenc dizindir ve en onemlisi superonline, sitesinde hicbir hizmeti kendisinin vermedigi, hep ordan burda alan ilk ve tek servis saglayici ve portalidir..
bari 1 tane hizmet kendilerinin olsun ya :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya arkadaslar bir sure once eklenebiliyordu ben ekledim sahsen daha once.ama simdi 2 milyon kisi davasindan dolayi google ile anlasmislar sanirim anlasilan bu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi