İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

adagia

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Oyuna başladığınız oyun size bir adet uzaylı madenci karakter verir. Uzaylının canı ilk başta 180 saattir. Madenci uzaylınızı beslediğiniz müddetçe canı azalmaz ve yemin özelliğine göre Gümüş - Altın - Platin verir. Her defasında 4 yemek verirsiniz ve her yemek yarım saat tok tutar yanı 2 saatte bir beslemeniz gerekir. 180 saatlik can gayet yeterlidir. Günlük 6 saat uzaylınızı aç bırakma hakkınız olur. Besleyip yatarsanız günlük 2+6 = 8 saatlik uyku hakkınız olur.
180 saatlik süreyi olurda aşarsanız uzaylınız ölür. Peki öldüğünde ne olur. Öldüğünde puanınız sıfırlanır fakat eğer ölmeden önce o puanlarla yem alırsanız o yemleri sonra kullanmaya devam edebilirsiniz. Uzaylınız öldükten hemen sonra ''tekrar canlandır'' butonuna basıp hemen canlandırabilir ve oyuna devam edebilirsiniz.

Site sponsor bağlantı gelirlerinin büyük kısmını oyunculara dapıtan bir sistem üzerine kurulu puanınız ne kadar fazla ise o ayki kazançtan o kadar fazla pay alıyorsunuz. Puanın fazla olması içinde karakterinizi tok tutmanız gerekiyor. Gunde 10 dakıkadan fazla zaman alan bir oyundeğil o bakımdan gayet iyi. Oyun kurucularının referansı sağlam ve gelir dağıtımı konusunda sorun yok. Referans linkimle üye olmanızı içtenlikle dilerim olmazsanız da canınız sağolsun 2 linki de aşağıya koyuyorum.

Not: Ben bunun gibi oyunlarla geçimini sağlayan biriyim :D referanslı olursanız sevinirim :)
referans linki: Tıkla
referanssız link: Tıkla

Oyun Anlatım Videosu

Son düzenleme:

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5