İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Supradyn Energy Focus 30 Tablet

sudenazz

0
Onaylı Üye
Reaction score
29
İçinde birçok vitamin ve mineralin olduğu Supradyn Energy Focus 30 Tableti kullanan var mı acaba? Kullanmayı düşünüyorum ancak yorumların tam olarak gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. İyinet üyelerinden Supradyn Energy Focus 30 Tablet kullananlar varsa yorumlarınızı merak ediyorum

Supradyn Energy Focus 30 Tablet içeriğinde yer alan maddeler:

"Kalsiyum karbonat, L-Askorbik asit, Hacim artırıcı: Mikrokristalin seluloz, Maltodekstrin, Magnezyum oksit, DL-α-tokoferil asetat, Topaklanmayı önleyici: Çapraz bağlı sodyum karboksi metil seluloz; Polifenol, Ginseng ekstresi, Nikotinamid, Ferroz fumarat, Parlatıcı: Hidroksipropil metil seluloz, Hacim artırıcı: polidekstroz, Çinko oksit, Topaklanmayı önleyici:(Silikon dioksit, Yağ asitlerinin magnezyum tuzları, Talk), D-Pantotenat kalsiyum, Potasyum iyodat, Retinil palmitat, Renklendirici: (Titanyum dioksit, Demir oksitler ve hidroksitler), Manganez sulfat, Siyanokobalamin, Piridoksin hidroklorur, Bakır sulfat, Riboflavin, Kolekalsiferol, Tiamin mononitrat, Orta zincirli trigliseritler, Pteroilmonoglutamik asit, Sodyum molibdat, Sodyum selenit, D-Biotin."

Supradyn Energy Focus 30 Tablet.jpg

Supradyn Energy Focus 30 Tablet en uygun fiyat 34 TL buldum. Kargo dahil fiyat bu.

Supradyn Energy Focus 30 İçeriği
  • Vitaminler 1 Tabletteki Miktar
  • Vitamin C 160 mg
  • Vitamin B3 (Niasin ) 24 mg NE
  • Vitamin E 24 mg α-TE
  • Vitamin B5 (Pantotenik asit) 9 mg
  • Vitamin B2 (Riboflavin) 2,10 mg
  • Vitamin B6 2 mg
  • Vitamin B1(Tiamin ) 1,65 mg
  • Vitamin A 400 µg RE
  • Folik Asit 200 µg
  • Biotin 75 µg
  • Vitamin D 5 µg
  • Vitamin B12 2,5 µg
  • Mineraller
  • Kalsiyum 120 mg
  • Magnezyum 60 mg
  • Demir 7 mg
  • Çinko 10 mg
  • Manganez 2 mg
  • Bakır 1000 µg
  • İyot 75 µg
  • Selenyum 50 µg
  • Molibden 50 µg
  • Diğer
  • Ginseng ekstresi 26,67 mg
  • Polifenol 5 mg

furkansayers

İyinet Üyesi
Reaction score
44
Ben Pharmaton ginseng g115 30 kapsül kullanıyorum. Gayet de memnunum etkisinden. Tek negatif yönü içtiğimde ağzımda bıraktığı o kötü koku.

KaRNeC

İyinet Üyesi
Reaction score
260
Supradyn Energy Fast Action 10'lu paketten kullandım birkaç ay önce. Faydasını gördüm desem yalan olur. Ama tadı çok güzel. Sanki şeker yiyormuşsunuz gibi hissediyorsunuz. Tadı portakallı ve limonlu lezzo gibi.
Supradyn Energy Focus 30 Tablet ile ilgili yorumları incelediğinizde B12 eksikliği ve yorulma problemleri için tavsiye edildiğini görebilirsiniz. Doktora danışmadan bunların kullanılmaması gerekir.

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
253
plasebo etkisi yarattığını düşündüğüm takviye ilaç. doktor tavsiye diyorsa içiniz.

kulturelbellek

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
32
Bu tür ilaçların kullanması size bir fayda sağlamaz ilaç endüstrisine sağlar. Bu ilaçların içeriğindeki şeyleri doğal yollarla alabilirsiniz. Sabah aç karnına biraz limonlu su için çok daha işe yaradığını göreceksiniz. Bu tür ilaçlar genelde insanları daha canlı ve uyanık tutuyor. Boş yere para vermeyin. Sağ da solda çok güzel yorumlar yazılıyor bu ilaçlar hakkında çoğu reklam amacı ile yazılıyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5