İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süratle index düşüyor durduk yere hemde

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süratle indexlerim düşüşe geçti tasarımla oynama yapmadım meta ayarı v.s. oldugu gibi duruyor site ile hiç oynanmadı ama indexler hızlı bir şekilde düşüyor sebep nedir sizce?

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
arkadaşım belki sunucunda yavaşlama vardır ve google göremiyordur linkleri. belki eski linklerde silinme yer değişme vardır. yada google aynı içeriği daha iyi sitelerde bularak bunları siliyor olabilir.

bende de hızlı bir düşüş oldu ama linklerim değiştiği için oldu bu geri kalan aynen devam ve yenileri eklenmeye başladı ama çok aşırı yavaş bir şekilde ekliyor bunu :(

bazı problemler google kaynaklıda olabiliyor malesef.

atalay22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yok sunucum gayet iyi hiç kesintide söz konusu değil ama günden güne azalıyor url değiştirme olayıda yok

NetSATIŞ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
eğer sitenle ilgilenmiyorsan yani siteni güncel tutmuyorsan yapıyor google bunu benim başıma da geldi eğer kurtarmak istiyorsan birden değil yavaş yavaş günlük forumsa 10-20 post eğer başka birşeyse gündemdeki birşeyi kendine göre değerlendir siteni kurtar ...

inşalalh anlatımım yaralı olur inşalalh birşeyler anlatabilmişimdir ...

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Atalay22

Dostum benim sitelerde de buyuk dusu oldu. Siteler 2k dan 100 ye kadar dustu. Bu bir siede degil hemen hemen butun sitelerde var yani google yaptigi birsey var.

Bakalim nolucak. Ilk hosttan zannettim ama degil google artik birseylerle mesgul ama bakalim cikar kokusu yakinda..

Biraz sabret derim..

Iyi calismalar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi