İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sürekli Çalıma'ya Yönelik Teknoloji vb. Bölümlere Yönelik Editör Hizmeti

hc418

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
Kendi websiteniz ya da blogunuz üzerinde kaliteli makale yazdırmak isteyen kişilere yönelik hizmet vermekteyim. Hedefleri News ve Google Trend olan kişilere daha ayrı bir hizmet vermekteyim.

Hakkımda
Bu işi tek başıma yapmaktayım. 2015 yılları içerisinde webmaster sitelerinde makale satışı yapmışlığım vardır. Bilgisayar başında uzun vakit geçirdiğim için sürekli ve kalıcı bir site üzerinde haber paylaşmayı hedeflemekteyim.

Hangi Bölümlerde Makale Yazıyorum?
Teknoloji, android haberleri, android uygulamaları, yazılım, donanım, siber medya, yazılım dilleri, mobil haberler, mobil uygulamalar ve oyun türleri üzerine kaliteli ve özgün makale yazmaktayım.

Yazdığım Makalelerin Özellikleri
Seo ve Amo Uyumlu.
Kelime içerisinde imla ve harf hatası olmadan yazı biçimi.
Okuyucuya yönelik yazı biçimi.
Konu biçimini kavrayıp yazma biçimi. (baştan salma olmadan ve kelime tekrarı yapmadan)

Editörlük Biçiminde Yazma
Wordpress ve Mybb yazılımı kullanan iş veren kişiler olursa belirli bir kullanıcı türünde o makalelerinizi paylaşabilirim. Her türlü destek konusunda yardımcı olabilirim.

Fiyat Biçimim
100 kelime - 1 TL
200 kelime - 2 TL
300 kelime - 3 TL
her 100 kelime başına 1 TL artmaktadır. Hiç bir şekilde daha fazla para talep etme gibi bir huyum yoktur.

Ödeme Şekilleri
Sadece Kredi Kartı üzerinden yatırılan parayı kabul ediyorum. (iş bankası)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi