İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sürekli çalışma için makale yazarı aranıyor

SaTuRN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar,

Kaliteli ve markalaşma yolunda ilerleyen sitelerimde yazarlık yapabilecek, makale yazarları ile çalışmak istiyorum.

1 yıldan eski olan konum: http://forum.iyinet.com/makale-alis-satis/179085-makale-yazdirmak-istiyorum.html

1 yıldan uzun süredir düzenli olarak makale yazdırıyorum. Şu anda sitelerime yüzlerce hatta birkaç bin tane yazı yazan arkadaşlar var. Bugüne kadar bu sitedeki bir çok yazarla çalıştım ve düzenli olarak ödeme yaptım. Bu ilana başvurmak isteyenler için bilgiler;

• Şimdilik günlük 2 makale ihtiyacım var. Bir tanesi genel bilgilendirme sitem, diğeri dekorasyon sitem için. Bu sayı yazı kalitesine göre artabilir.
  • Yazının konusuna pek karışmıyorum. Site formatına uygun her yazı olabilir. Yazar talep ederse konu bulmasında yardımcı olabilirim.
  • Yazılan yazının direk siteye eklenmesini istiyorum. Wordpress bilmeyenlere yardım ederim.
  • Yazılara 1 adet resim eklenmeli.
  • Yazı imla kurallarına %100 uygun ve akıcı bir dille yazılmalı.
  • Yazıları ortalama 250 kelime olarak düşündüm ama sınır yok. Konuya göre 100-500 arası değişebilir. Yazara ve anlatılan konuya bağlı.
  • Yazı özgün olmalı, rewrite olmamalı, telif hakkı bulunan bir kaynaktan alınmamalı. Yazar çeşitli site, kitap ve dergilerden araştırdığı ve yabancı kaynaklardan çevirdiği yazıları kullanarak yada tecrübelerinden faydalanarak yazabilir.

Sorularınız ve teklifleriniz için örnek yazınızla birlikte ö.m. gönderebilirsiniz. Fiyat tekliflerinizi uzun soluklu iş olduğunu düşünerek veriniz. Teklifleriniz kelime bazlı yada yazı bazlı olabilir. Sitelerimde kelime sayısına göre ücret hesaplayan eklenti mevcut olduğundan bu konuda problem yaşamıyoruz.

Sevda

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
iyi akşamlar uzun zamandır tanıtım yazıları yazmaktayım.ilanınızı gördüm eğer konuşup anlaşabilirsek çalışmak isterim.

cileklikremam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yüzlerce referansımız ile makale yazmaya devam ediyoruz. İstediğiniz kategorilerde istediğiniz şekilde makale yazılıp teslim edilir. Profesyonel ekibimizle makaleleriniz tamamen özgün olarak hazırlanır. [email protected] mail adresimiz...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5