İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

sürekli mail geliyor iyinetten

May

0
İyinet Üyesi
Reaction score
27
iyinetten sürekli takip mesajı gibi mesaj geliyor arda arda 13 mesaj geldi devam da ediyor ne yapmam gerek

Kunteg

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
12
Aynısı şu anda banada oluyor, tüm konulara abone olmuşum gibi görünüyor :hönk:

5DEL1

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
aynısı banada oldu mesaj yazdığımız bütün konular sanki abone olmuşuz gibi görünüyor ve mesaj yazıldığına dair uyarı mesajı geliyor.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
iyinet yönetiminden ricam artık vbulletin 3 8 6 PL1 güvenli sistem e güncellensin. gerçekten

bir kaç konuda gayet sıkıntılı oluyor mesela usercp.php alanını normal olsa benim için daha iyi

olur son konularım son replerim vb yerine standart abone konuların gösterildiği panel olsa

daha iyi olur ayrıca abone olurken %100 mail geliyor . mail gelmeden abonelik sistemi üst sürümlerde iyinetten ricam budur saygılarımla

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Benim kişisel ayarım zaten mesaj yazdığım her konudan e-posta ile haberdar olmak.Saniye saniye takip ediyoruz.:kızdım:

Lanet

1
İyinet Üyesi
Reaction score
97
Sürüm yükseltme işi için biraz bekliyoruz, bu zaten aklımızda ve yapacağımızıda söyledik, ben şimdilik ve kalıcı olarak bu sorunu hallettim. Manuel olarakta söylediğim şekilde yapılabilir.

İyi forumlar

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Sürüm yükseltme işi için biraz bekliyoruz, bu zaten aklımızda ve yapacağımızıda söyledik, ben şimdilik ve kalıcı olarak bu sorunu hallettim. Manuel olarakta söylediğim şekilde yapılabilir.

İyi forumlar

sürüm yükseltmek elbette bir anda olacak bir durum değil eklentiler anlamında

olsun güvenlik anlamında olsun . geç olsun ama güç olmasın eminim yapılacak

upgrade iyinet'in kalitesi anlamında büyük bir adım olacaktır iyi geceler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5