İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surf yap kazan adsl parası cıksın:)

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firefox ile girerseniz zaten kendisi otomatik yükleme seçeneğini çıkaracaktır.
IE ile yapıyorsanız sadece kaydedin ve birlikte aç diyip Firefox ile açın.

Sadece Firefox eklentileri bunlar.

muratbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu konu defalarca verilmişti. Bende ödeme alamadım buradan. uğraşmaya değmez bence

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
yok yaw burası yılların kaşar scamı burası nasıl ödeme yapmış sana onada inanmıyorum ama ben 2,5 yıl once uye olmuştum hala 25$ bekliyorum aslında beklemiyorum ama bu konuyu görünce beklemek isteği geldi gene :D

cinbaba

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Surf Junky is experiencing heavy traffic. Please try back soon

216

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kimse inanmıyor vereceğine ama herkes bilgisayarını açık bırakmış anlaşılan :D

1 kişi para aldım diğerleri kaç senedir alamadım diyor.
İşte insanoğlu inanmak istediğine inanıyor.

Tamam şimdi de giremediğimizden ötürü vermeyeceğine inanmaya başlayalım. :D

HDD tekliyo zaten, bir 24 saat daha açık kalmaya dayanamaz, ben bıraktım.

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar benımde 1.5 yıldır param ıcerde yatıyıor ne maıller attım elemanlara yok odemedıler
bilginize...

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
parasını alamayan arkadaşlar acaba ödeme şekli olarak neyi belirttiler,paypal'la aldım diyor arkadaş acaba diğer ödeme seçeneklerinde mi bir sorun çıkıyor...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
senolcan' Alıntı:
parasını alamayan arkadaşlar acaba ödeme şekli olarak neyi belirttiler,paypal'la aldım diyor arkadaş acaba diğer ödeme seçeneklerinde mi bir sorun çıkıyor...
yaw aga bırak onu ya milleti kekliyor.. :D

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ben kullanmadım, kullanmıyorum ama bence paypal ödemesi var adam kandıracak değil :)

D

Dejin

Misafir
vallahi 4 -5 ay once uye oldum... Arkadaslari uye ettim.. Toplamda 30 kisi kadar vardik... Hepimiz en az 30$ yaptik... Hic birimize odeme yapmadilar... Kaldi ki ben sadece nette dolasirken aciyordum... Ne hile ne de baska birseyim vardi yani...

Odeme alamamistim... Amacim boyle bir sistemi denemek ve benzeri bir sistem acmak icindi.. Fakat gordum ki kimsenin inanci kalmamis boyle sitelere durum boyle olunca da vaz gectim.

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
the_alorak' Alıntı:
ben kullanmadım, kullanmıyorum ama bence paypal ödemesi var adam kandıracak değil :)
denemesi bedava yanlız sen uğraşma istersen sana hesabımı wereyim sen bekle benim yerime ne dersin 26$ var şuan pm at wereyim hesabımı sana :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5