İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surf yaparak hit yada Euro kazanin

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben suan paypal hesabım yok alınca giricem .Böyle olunca girdiğim zamandan önceki krediler bana para kazandırır mı?

G

Geveze.at

Misafir
LUGAS' Alıntı:
ben suan paypal hesabım yok alınca giricem .Böyle olunca girdiğim zamandan önceki krediler bana para kazandırır mı?
Spardose diye bir olay var.
Surf yaptigin puanlar oraya ekleniyor. Sonra onlari Guthaben e cevir diyorsun.
Ama profilden hit yerine € istiyorum secegini tiklamaniz lazim.

R

Reignman

Misafir
Ich möchte statt Punkten lieber EUR für's Surfen
Bunu işaretledim, altından paypal'ı seçtim, daha sonra da en aşağıya paypal adresimi yazdım, ok dedim ama kabul etmedi, doldurulacak başka yerler de mi var?

Bir de sörf yapmaya nereden başlanıyor?

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sind zu wenig. Es müssen mindestens 10 ausgewählt werden. bu ne demek :( oluyor arkadaşlar tıkladım paypal için mailde yazdım olmadı.

T

Toplist10.com

Misafir
Bu sabah 4 den bu yana kadar hic durmadan surf yapiyorum,surf yapan exploerer i kendi basina biraktiginizda 30 yada 40 dakika icinde surf duruyor tekrar start a basmaniz gerekli,öyle cekip gideyimde evde kendi basina calissin olmuyor,ayrica sayfalara puan verdikce sizin puaninizada etkisi oluyor.Benim suan istatistiklerim söyle...

Guthaben in EUR 0,00000
Guthaben in Punkten 880,90000
Letzte Payrate in EUR 0,12195
Offene Ref-Vergütungen 0

Bu auszahlung daki istatistikler,euro yu gectim cent namina ben bisey göremiyorum.

Spardose de ise:

Ihr aktuelles Guthaben beträgt 16,4 Punkte.
In Ihrer Spardose befinden sich 0 Punkte.

yaziyor.burda da euro namina bisey yok.

Geveze pek aciklayamadin sanirim nerde ne oluyor ne olmuyor.Benim simdi yazdigim izlenimlere göre acik ve net birseyler anlatirsan hem bana hemde diger arkadaslarada faydasi olucaktir.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
euro'yu seçtiğim zaman şöyle bir hata veriyor
sind zu wenig. Es m�ssen mindestens 10 ausgew�hlt werden.

R

Reignman

Misafir
, sanırım önce spardose'dan aktif edeceksiniz.

Paypal adresini kabul etmesi için de o e-mail konularından en az 10 tanesini seçeceksiniz, onu yaptıktan sonra bende kabul etti.

Ama tabii daha muallakta olan bir sürü nokta var :)

T

Toplist10.com

Misafir
Sanirim olay spardose de bitiyor

Punkte vom Guthaben in die Spardose übertragen :16.4
Punkte übertragen a basiyorum diger kutucuga aliyor 16. 4 ü

Sonra sayfayi yeniliyorum kirmizi yaziyla bir uyari cikiyor : So viele Punkte können Sie nicht in die Spardose schieben

aktardigim kutucuktakini de ilk kutucuga atiyorum yanlis yaptim diye,ve yine sayfayi yeniliyorum yine kirmizi yazi cikiyor: So viele Punkte haben Sie nicht in der Spardose

:D iki ucu pohlu degnek,nerdesin geveze agam : )

R

Reignman

Misafir
So viele Punkte haben Sie nicht in der Spardose = So many points do not have you in the savings box.

(Babelfish çevirisi.) Hesapta yeterince puan yok diyor.

T

Toplist10.com

Misafir
10 saattir surf yapiyorum pc basindan ayrilmadim : ) Yani surf hic durmadi,benim punkte 16.4 de kaldi,gerci böyle seylere hic kulak asmazdim ya bi deniyim dedim ,birakiyorum surf yapmayi.Bosa kürek cekiliyor.(ha hit olarak dönebi,lir ama günde 1 euro bile kazanadiktan sonra10 saatlik surf ile exploerer e yazik :D) yinede saol geveze

R

Reignman

Misafir
Ben de ilk defa deniyorum, gerçekten güvenilirse hedefim paypalda az da olsa küçük bir bakiye oluşmasını sağlamak.

Geveze, biraz daha detaylı anlatırsa çok sevinirim, babelfish de bir yere kadar :)

G

Geveze.at

Misafir
@Reignman
Bunlarin hepsini yaptiktan sonra yukarida internet auto vs vs yazan kutucuklardan 10 tanesini secmeniz lazim.
Bunlar ayni zamanda paidmail.

Spardose ye attiginiz puanlar orada birikiyor. Bunlari sonra hit olarak kullanabiliyorsunuz.
Euro kutucugunu isaretliyenler
Punkte aus der Spardose auf das Guthaben übertragen. i tiklayarak puanlari Guthaben e yüklüyor.
Auszahlung kismindada ne kadar kazandiginiz yaziyor.
Biliyorum Almanca oldugu icin biraz karisik.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben yaptım galiba euro seçeneği için.

guthaben in EUR 0,00000
Guthaben in Punkten 4,50000

böyle oldu doğru olmuş mu ?

T

Toplist10.com

Misafir
Benim yazdiklarimdan bir farki yok UNUTMAM, euro kismi varya cent olarak bile göstermiyor,ona kafam takildi ya benim.Bak iste buda benimkiler.

Guthaben in EUR 0,00000
Guthaben in Punkten 1.021,90000
Offene Ref-Vergütungen 0

Guthaben punk var ama guthaben euro hic görünmüyor,en azindan cent filan yazsa insan biraz gaza gelir,severek yapardi :)

R

Reignman

Misafir
Sanırım euro'ya transfer için belli bir limiti geçmek lazım ve yine bana göre 100 veya 1000 puan 0.12 euro gibi bir şey.

@geveze, sağol.

G

Geveze.at

Misafir
Puan yerine Euro istiyorum secegini tiklamayi unutmayin ama

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar süre surf yapınca, ne kadar hit yolluyor ?
Bu hit'ler yine otomatik surf mantığı ile mi geliyor ?

G

Geveze.at

Misafir
Hitler surflere göre degisiyor
En az 254 hit yolluyor saatte

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5