İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Surff yaparak ayda 35 euro kazan (refsiz)

kimyager6

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zamanında bu tarz siteşlerden iyi para alıyordum ama şimdi güvenli diyebileceğimiz bir yer bilmiyorum 1998-2001 aralarında aylık 150-350 doları bulan gelirler alıyordum.

inşallah bunlarda öyle kaliteli siteler çıkar ama onlar gibi kapanmaz ;)

arkadaşlar siteyle ilgili bazı bilgileri paylaşmak istiyorum
aslında bu site 1999-2002 arasındada faliyet göstermiş hatta ozaman paritesi 0,11 miş saatte 3 yıl boyunca sorunsuz ödemiş 3 yılın sonunda el değiştirmiş yeni admin ödeme yapamyınca site kapanmış şimdi eski admin yeniden aynı siteyi aynı isimle açmış ve ilk ödemeleride yaptı (kurallarında da yazdığı gibi) bu ayın 20 sine kadar ikinci ödemeler gelecek ve site dahada büyüyecek

size yardımcı olcak bir kaç Nokta

*Surfbarda reklam tıklamanızın hiç bir getirisi yok size Tıklamanıza gerek yok
*Ödemeler takip Eden ayın 20 sinde yapılıyor yani Ayın 1 nde ödeme isterseniz hata yapmış olursunuz çünkü 50 gün beklersiniz ödeme almak için en iyisi ve mantıklı olanı her ay biriktirdiğimizi ay sonunda istemek ve en fazla 20 gün içinde hesabımızda yüklü miktarı görmek
* çünkü her ay sadece bir ödeme isteyebiliyoruz
* surfbarın işlemesi için Sitenin sayfasına login olarak kalmanız gerekmiyo siteye arada bir girip hesabınızı kontrol etmeniz yeterli
*site inetcash punkte(puanı diye bişey çıktı profilinize tıkladığınızda sizdek i puanlarıda görebilirsiniz ne işe yaradığı konusunda şu an bir açıklama yok yada ben kaçırdım ögrenince sizlerle paylaşcam

hepinize iyi surfler

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5