İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

surum.net Napabilirim Sizce...?

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Surum.net Aldım Acaba Bu Sitede Neler Olabilir....

Hangi Programı Yükleyim..?(Wordpress,Vbulettin,Joomla)

Deepanti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Forum bence.Sürüm olarak düşünürsek.
Ama seçeneklerden Wordpress.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bende Wordpress Düşünüyorum..

Sadece Program Mı Olsun Ekstra Bişey Katıyım Mı...?

Önerinizi Bekliyorum...

Deepanti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam sadece program üzerinden gitmeyin.Legal programlar olursa iyi olur.Bir de özgün içerikler varsa da tamamdır :)

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
İndirme sitesi olacaktır veya ilgi duyulur mu bilmem Duyuru sistemi tarzı birşey yapabilirsin. wordpress, joomla, mybb, vbulletin, dle vs. gibi sistemler için ayrı kategoriler açar bunların yeni sürümleri çıktığında bunlar hakkında bilgiler verirsin. Wordpress iyi olacaktır. Demek istediğimi anladığını umuyorum. Anlamadıysan detaylı olarak yazabilirim.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
İndirme sitesi olacaktır veya ilgi duyulur mu bilmem Duyuru sistemi tarzı birşey yapabilirsin. wordpress, joomla, mybb, vbulletin, dle vs. gibi sistemler için ayrı kategoriler açar bunların yeni sürümleri çıktığında bunlar hakkında bilgiler verirsin. Wordpress iyi olacaktır. Demek istediğimi anladığını umuyorum. Anlamadıysan detaylı olarak yazabilirim.

Anladım....

Sitenin İsmi Aslında Çok İyi Program İçin.... İnşallah Tutar....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5