İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

survey scout/ anketle para kazanma

fatih atasoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar illaki anket doldurarak para kazanma olayını tecrübe etmek istiyorsanız ücretsiz anket listeleri kitabını buradan edinebilirsiniz.

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
survey scout bu işin en kıral firmalarındandır. bir firma düşünün coca cola ve nike ile çalışıyor olsun. bir firma düşünün hem üyelerine anket doldurdukları için ödeme yapsın hem de evlerinden çalışabilecekleri part time iş imkanları sağlasın. detaylı inceleme makalesini bu linkte bulabilirsiniz. http://www.anketdoldurparakazan.com/survey-scout-incelemesi.html

Önemli not: ücretsiz sitelerin çoğu scam siteler. 3 yıldır binden fazla site test ettik, hangisi scam hangisi güvenilir diye. ücretsiz üye olunan sitelerin %80'i scam site çıktı. başlarken dikkatli olun ve iyice araştırın bu sistemi sonra boş yere kürek çekmiş olursunuz benden söylemesi.

vanhasley87

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
surveyhead nasıl bir site acaba güvenilir geldi bana ama.survey scout daki gibi parada yatırmıyorsun.2 haftalık üyeliğim var ilk 5.00$ veriyor. 3 ingilizce 2 tane türkçe anket gönderdiler şimdiye kadar,9.00 $ oldu.30.00$ lara ulaşınca ödeme yapıyormuş.

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
surveyhead nasıl bir site acaba güvenilir geldi bana ama.survey scout daki gibi parada yatırmıyorsun.2 haftalık üyeliğim var ilk 5.00$ veriyor. 3 ingilizce 2 tane türkçe anket gönderdiler şimdiye kadar,9.00 $ oldu.30.00$ lara ulaşınca ödeme yapıyormuş.

survey head, 5 milyon dolar sermaye ile kurulmuş sağlam bir firma. Detaylı inceleme için http://www.anketlekazan.net/anketle-kazan-firmasi-survey-head.html linkine tıklayabilirsiniz.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Milleti oyalama. Madem kazanmak bu kadar kolay sen niye blog yazıyorsun? Niye bunun kitabını yazıp ücretli olarak satıyosun?
Ya çok aç gözlüsünüz ya da sahtekarsınız..
Milleti sömürmeyi bırakın artık..

sana iyi bir psikologa gitmeni tavsiye ederim, üzülme ya para kazanamıyorsan kendini ya da bakış açını değiştir. 5 milyon dolar sermaye ile kurulmuş 12 yıldır bütün dünyada hizmet veren survey head sahtekar, nike, coca cola gibi dünya devleri ile çalışan survey scout dolandırıcı. bunların hepsi enayi bir tek sen mi akıllısın, küfürbaz herif.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
sana iyi bir psikologa gitmeni tavsiye ederim, üzülme ya para kazanamıyorsan kendini ya da bakış açını değiştir. 5 milyon dolar sermaye ile kurulmuş 12 yıldır bütün dünyada hizmet veren survey head sahtekar, nike, coca cola gibi dünya devleri ile çalışan survey scout dolandırıcı. bunların hepsi enayi bir tek sen mi akıllısın, küfürbaz herif.

Ben onlara sahtekar demiyorum size diyorum, ayrıca kimse enayi değil ama sizler enayi yerine koyuyorsunuz.
Yok mu para veren anket firmaları? Var tabi ama sizin anlattığınız gibi toz pembe değil, kandırmayın insanları..
Benim para kazanmam konusuna gelince, o konuda hiç şüphen olmasın. Ama ben anketlerle kazanmıyorum, kazanılmaz da zaten.

Haa, eğer sahtekar değilim diyosan, İyinet yöneticilerinden birine tüm bildiklerini anlat, o adam 1 ay boyunca düzenli olarak bahsettiğiniz miktarlarda para kazanırsa sizden özür dilerim, hatta reklamınızı bile yapabilirim..

Ayrıca ben küfretmedim, sizin bi sahtekar olduğunuzu iddia ettim..

aylinnpp86

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
survey scout bu işin en kıral firmalarındandır. bir firma düşünün coca cola ve nike ile çalışıyor olsun. bir firma düşünün hem üyelerine anket doldurdukları için ödeme yapsın hem de evlerinden çalışabilecekleri part time iş imkanları sağlasın. detaylı inceleme makalesini bu linkte bulabilirsiniz. http://www.anketdoldurparakazan.com/survey-scout-incelemesi.html

Önemli not: ücretsiz sitelerin çoğu scam siteler. 3 yıldır binden fazla site test ettik, hangisi scam hangisi güvenilir diye. ücretsiz üye olunan sitelerin %80'i scam site çıktı. başlarken dikkatli olun ve iyice araştırın bu sistemi sonra boş yere kürek çekmiş olursunuz benden söylemesi.

survey head, 5 milyon dolar sermaye ile kurulmuş sağlam bir firma. Detaylı inceleme için http://www.anketlekazan.net/anketle-kazan-firmasi-survey-head.html linkine tıklayabilirsiniz.

benim konuda yazdığım mesajlar bunlar. bu yazdığım mesajlar insanları aydınlatmaktan başka maksatı olmayan yazılar. ancak dar düşünen, geri kafalı ve terbiyesiz kişiler, bu mesajlarım karşısında senin verdiğin tepkiyi verir. parasızlık senin kaderin değil çocum, git bir doktordan yardım al, sana ayıracak zamanım yok. hadi çocum, hadi yavrum, kış kış.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
benim konuda yazdığım mesajlar bunlar. bu yazdığım mesajlar insanları aydınlatmaktan başka maksatı olmayan yazılar. ancak dar düşünen, geri kafalı ve terbiyesiz kişiler, bu mesajlarım karşısında senin verdiğin tepkiyi verir. parasızlık senin kaderin değil çocum, git bir doktordan yardım al, sana ayıracak zamanım yok. hadi çocum, hadi yavrum, kış kış.

:) Sokak çingeneleri gibi konuşuyosun farkındaysan.
Bak o makalenden bi paragrafı aktarıyorum buraya:
Başlamadan önce bir küçük not düşelim, anketle para kazanmak için mümkün olduğu kadar çok güvenilir, ödeme yapan anket firmalarının sitelerine üye olmak gerekiyor. Hem güvenilir yüzlerce ödeme yapan anket firmasının listesinin olduğu, hem de başlarken yapılması gereken a’dan z’ye her şeyin adım adım anlatıldığı 45 TL fiyat ile satılan kitabımızı satın almanızı tavsiye ederiz. Kitabımızı satın almak için:...

Tavsiye edermişmişmiş... :) Senin zaten amacın bu kitabı satmak..
Sadece şunu söylüyorum; bırak milleti sömürerek para kazanmayı, eğer çok ihtiyacın varsa ulaş bana, temiz bi şekilde iyi miktarlarda para kazanabilmen için sana yardımcı olayım, karşılığında benim reklamımı yaparsın, referansım olursun.. :) Ama önce bu hoş olmayan, çok ağır sözlere maruz kalacağın sömürü işini bırak..

Orlando Jack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu konuda cogunluga katılmam mumkun degıl.Sımdı sız adworsd ıle para akzanılmaz dersınız.Bence bırakın herkes uzman oldugu konuda ınsanlara yardım etsın ve sırf yazmak ıcın de yazmasın. Imza kısmında konu ılgılı ayrıntılı yorumunu görebılır sınız. Turkıye de bılgısı olmadan herkes fıkır sahıbı olmus.Yazık

Ekleme:
valla kıydım paraya biraz önce üye oldum. Anketler her ülkenin dilinde gönderiliyor. Control paneli inglizce ama ankete başlarken ülkeni soruyor türrkiye yi seçince anket türkçe geliyor. sadece türkiye değil ortadoğu ülkeleri bile var.

Bide anketler profiline göre geliyormuş. bana finansal bir anket geldi. bankaların yeniliklerini falan soruyor. 40 dk 8 dolar.

Işını bılen calışan her turlu kazanır. Dun mıllıyet gezetesıden you tube kurucusu ıle ropartajını okudum.Onun tavsıye ettıgı gıbı en mukemmel proje en mukemmel cözum aramayın basıt olanı yapın.
_________
KARALAMALARA YAKIN GİZLİ PARA KAZANMA STARETİJİLER http://anketlistesi.us/

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5