İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Survivor Türkiye nokta com

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
Televizyon seyretmem. Düşzecekler kontrolüm sırasında denk geldiğim SurvivorTurkiye.com adresini aldım sizce değeri var mıdır, varsa nedir?

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
yarışma olarak dönüyor tv de bence yararlı bi domain

jacktheblack

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
demin listeye ben de bakıyordum gördüm onu :)

Yarışma sayfası yapıp videolarla update edersen ve yarışmacı bilgilerini verirsen çeşitli fotoğraflarla tutacak bir site olur bana göre

cAgAbA

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
13
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar...

televizyon seyretmiyorum o yüzden survivor yarışması nedir ne alemdedir ancak google yardımıyla görebiliyorum.

domainin org uzantısı survivorturkiye.org'da bir site kurulu oradan fragmanlarına vs baktım biraz.

bir de geçenlerde bir taksi durağının karşı yolundan durak kulübesindekilere yapmadığımız hareket, çalmadığımız ıslık kalmadı dışraır çıkabilmeleri için en sonunda kendimiz gittik durağa, taksiciye "hayırdır dizi mi var müşteriye baktığınız yok dedim", "yok ya acunun yarışması var" dedi ki taksicinin profili a,b,c,d ile kıyas edilebilir değildi. o aklıma gelince alma kararım olgunlaştı biraz sanırım çok seyredilen bir program...

bir de sanırım acun ekmeksiz kaldıkça bu programa değişik değişik biçimlerde devam edecek.

bilenlerden, sürekli takip edenlerden izlenme oranları yarışma için olaylar, örneğin geçenlerde bir ürün reklamı gördüm yarışmada bandana gibi bir şey kullanılıyormuş galiba onun özelliklerini tanıtan vd. konularda bilgi alabilirsem sevinirim...

edit2: şurada da net uzantısının satış konusu var

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5