İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Süslü özel gün reklamları başladı.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Süslü özel günler için uygulanan adsense reklamları gösterilmeye başladı. hayırlı olsun. çok güzel olmuş..

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitemizde bu reklamların çıkması için özel, değişik bir şey yapmamız gerekiyor mu. şu anda benim sitede resimli reklamlar çıkıyor ancak bu süslülerin çıkması için özel bir şey yapmam gerekiyor mu?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
evet reklam ayarları bölümünden özel temalı reklamlar seçeneğini -idi sanıyorum- de işaretlemen gerekiyor.

K

KingTR

Misafir
ewet benimde hoşuma gitti yalnız anlamadığım bişey ben mesela paskalya bayramında reklam göstermek istemiyorum haliyle her seferinde aç kapat mı yapıcaz bu olayı yada zafer bayramında gene süslü olmasını istiyorum nasıl olacak bilgisi olan varmı ?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
bizim bayramlarımız için geçerli olduğunu sanmıyorum. ama onların bir bayramda resimli reklam göstermek istemiyorsan aç-kapat yapmak gerekecek.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nereyi i$aretlememiz gerekior Göremedim de.. ?_

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
reklam türü - reklam biriminden temalı reklamları ayarlayabilirsin.

G

Gencadam

Misafir
Adsense panelinize girdiğinizde HESABIM sekmesini açın, orada "Reklam Türü Seçimi:" yazan yerin yanında DÜZENLE sekmesine tıklayın, "Uygun olduğunda temalı reklam birimlerini etkinleştir." kutucuğunu işaretleyin. Sanırım yeterince açık oldu :)

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bende begendim hos ve gözede iyi vuruyor haa gören hemen tiklar bizde para kazaniriz :) ayrica bir olayda artik direkt banakaya para yolluyorlar ben almanyadan oldum icin bana gecerli ama maalesef turkiyedekiler icin degil cunku ulke isimlerde turkiye görmedim...

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bu tam olarak nasıl kapatlıyo? almanca kllanan varsa açıklarsa daha iyi olur inanılmaz düştü tıklar:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5