İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Şikayetim Var sveety38 bizim adımızı kullanarak işlem yapmakta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sinanalemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sveety38 nickli üye bizim ve sitemizin adını kullanarak üçkağıtçılık yapmaktadır zaten kendi konusundaki resimleride sistemden editleyerek nasıl biri olduğunu gösterdik.

5grmQk3.jpg

kişi nivu formunda sürekli multi üyeliklerle dolandırıcılık yapma derdine düşmüş kendisini yakalamamız sebebi ile banlanmıştır. BURADAN

ayrıca kişinin adı mustafa batuhan ermiş googlede ilk sırada dolandırıcı olduğu ve paypalstp adı ile başkalarını dolandırdığı aşikardır link atmama gerek yok sanırım.

ve son olarakta muhtemelen bizi köprü olarak kullanmak isteyip milletten webmoney v.s alıp bizim hesaplara yollatıp ödemeleri toplayıp kaybolma derdinde diye düşünüyorum.

Bu ve bunun gibi birsürü çakal bizlerin adını kullanarak işlem yapmaya çalışmaktadır indirturko.com uzantılı ve sinanalemi haricinde skype adresimiz yoktur ve elemanın ipliğini pazara çıkarttıktan sonraki son görüşmemiz.

hlg79nV.jpg

HIbRnt4.jpg

y9mJ1pg.jpg

Bu kadar yeterli değilse elemanla ilgili çok daha fazla bilgiye sahibiz kendisini turkmoney olarak savcılığa verdik takipteyiz.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
İşlem yapılmış. Geçmiş olsun..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5