İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Swat adlı mody'den şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xclever

0
İyinet Üyesi
Reaction score
45
swat denen moderatör açtığım konuları siliyor muhtemelen bunu da silecek bu mody yüzünden iyinete uyuz olmaya başladım...

şikayet konularım silindiği ve silineceği için yazacaklarımı buraya yazdım X

Grafiti

0
Yasakli Uye
Reaction score
1
aynen. kafalarına göre hüküm sürüyorlar pm lere adam akıllı cevap vermiyorlar bu nasıl yönetim!!!

Gokmens

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım ?

bakarsanız anlayabilirsiniz :) kişi önce uyarıyor sonra yanls yaptıgını belirtince artist artist cwp weriyor :)

2615j.png

Keçeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gokmens artis artis bir cevap göremedim, gayet düzgün uslupta cvp vermiş sizin artis anlayışınız nedir ?

Ki sizin hakkınızda hüsnü zan ederek uyarmış ben flood yapanlara uyarı yapmadan uzaklaştırıyorum, forum kurallarını okumanız gerekmektedir.

Gokmens

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Gokmens artis artis bir cevap göremedim, gayet düzgün uslupta cvp vermiş sizin artis anlayışınız nedir ?

peki. madem yasak ben hatalıyım ban yemem gerekir yada herhangi bir ceza. vermediğine göre işini yapımıyor. flood yasak diyor flood un ne oldugunu açıklıyorum yapmadıgımı belirtiyorum. küçümseme babında herşeyin farkındayım diyor. yahu madem farkında flood yok ortada flood yapmak yasak die nie pm atıo bu adam bana ?

Ekleme:

Ki sizin hakkınızda hüsnü zan ederek uyarmış ben flood yapanlara uyarı yapmadan uzaklaştırıyorum, forum kurallarını okumanız gerekmektedir.

ortada flood yapılan bir konu yok işte anlatmaya alıştıgım o.

Keçeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
peki. madem yasak ben hatalıyım ban yemem gerekir yada herhangi bir ceza. vermediğine göre işini yapımıyor. flood yasak diyor flood un ne oldugunu açıklıyorum yapmadıgımı belirtiyorum. küçümseme babında herşeyin farkındayım diyor. yahu madem farkında flood yok ortada flood yapmak yasak die nie pm atıo bu adam bana ?

Ekleme:

ortada flood yapılan bir konu yok işte anlatmaya alıştıgım o.

Hala bel altı vurarak nasıl fıtratta olduğunu gösteriyorsun. Bir yönetici kimseyi flood atıyorsunuz diye uyarmak zorunda değildir bunun cezai işlemi uzaklaştırmadır. Eğer flood yapmışsanız ve moderatör sizi uzaklaştırmayıp PM atıp sizi uyarmışsa sizin ekmeğinizi düşündüğündendir, bunu anlamanız gerekir.
"Herşeyin Farkındayım" sözünde zerre kadar artislik görmüyorum.

Tekrar okuyun kuralları

3-) Flood ardarda mesaj yazmaktır ve konuyu üste çıkarma amaçlı yapılmaktadır. Bu olay forum düzenini bozduğu için flood yapmak yasaktır. (2 mesaj ardarda bazı durumlarda hoş görülebilir.) Ceza = 1 gün uzaklaştırma. Tekrarında ise Ceza = 1 hafta uzaklaştırma.

http://forum.iyinet.com/satilik-domainler/190367-28-uzantisi-dolu-video-domaini.html

yorumları birleştirmiş. 2 3 arayla günceldir yazılan yorumlar vardı. + iyinette flood yapılamıyor aynı yorum altına "ekleme" olarak yeni yorum ekleniyor ve konu sonkonularda başa çıkmıyor.

Ekleme: örnek yorum :)

Yazık günah 4 adet mesaj yazmışsın Swat'ki senin bu yaptığına PM atıp sadece seni uyarıyorsa o SWAT'ın şerefindendir, senin ekmeğini düşünmesindendir, çıkıp hala artislik yapıyor diyebilirsunuz. yazık. http://forum.iyinet.com/sistem-botlari/181167-satilik-wordpress-otomatik-video-botu.html

Gokmens

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Hala bel altı vurarak nasıl fıtratta olduğunu gösteriyorsun. Bir yönetici kimseyi flood atıyorsunuz diye uyarmak zorunda değildir bunun cezai işlemi uzaklaştırmadır. Eğer flood yapmışsanız ve moderatör sizi uzaklaştırmayıp PM atıp sizi uyarmışsa sizin ekmeğinizi düşündüğündendir, bunu anlamanız gerekir.
"Herşeyin Farkındayım" sözünde zerre kadar artislik görmüyorum.

Tekrar okuyun kuralları

3-) Flood ardarda mesaj yazmaktır ve konuyu üste çıkarma amaçlı yapılmaktadır. Bu olay forum düzenini bozduğu için flood yapmak yasaktır. (2 mesaj ardarda bazı durumlarda hoş görülebilir.) Ceza = 1 gün uzaklaştırma. Tekrarında ise Ceza = 1 hafta uzaklaştırma.

arkadaşınızı korumak hakkınız ama sizinde dediğiniz gibi ardarda yorum yapmak.

Olaya taraf olarak değil tarafsız olarak bakarsanız sevinirim.

S

Swat

Misafir
aynen. kafalarına göre hüküm sürüyorlar pm lere adam akıllı cevap vermiyorlar bu nasıl yönetim!!!

Hergün yüzlerce pm atıyosun . O dolandırıcı bu dolandırıcı diye. Kurallları uygulamasam anında banlanmıştın.

Flood konusuna gelince. Kendi konuna sürekli yazmışsın. 1-2 mesaj olsa göz yumulur, 5-6 tane arka arkaya yazmışsın. Eğer bundan sonra sonra yönetim böyle. Zamanında hiç ilgilenilmemiş, herşeye göz yumulmuş ama artık böyle. Şua dakikadan sonra hiçbir konuda müsamma gösterilmeyecektir. Çünkü iyi niyet işte insanlara bunu yaptırıyor.

Keçeli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşınızı korumak hakkınız ama sizinde dediğiniz gibi ardarda yorum yapmak.

Olaya taraf olarak değil tarafsız olarak bakarsanız sevinirim.

Hala bel altı vuruyorsun bırak taraflı / tarafsız muhabbetinide konuya gel, o konuyla ben ilgileneyim uyarmaktan ziyade kurallar neyse onu yapardım. Çünkü SİZ bunu hakediyorsunuz.

Gokmens

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
özür dilerm yanlış anlamışım söz bana değilmiş. tabi böyle yanls anlamalara karşı uslubla konuşması gerekir bir yöneticinin o ayrı mesele. diğer bi konuda .ok merak ettim flood ne gerçekten biliyomusunuz ?

S

Swat

Misafir
özür dilerm yanlış anlamışım söz bana değilmiş. tabi böyle yanls anlamalara karşı uslubla konuşması gerekir bir yöneticinin o ayrı mesele. diğer bi konuda .ok merak ettim flood ne gerçekten biliyomusunuz ?

''4-5 kere sürekli arka arka ya mesaj atıyosun. Ben uyarıyorum işlem yapmıyorum mesajlarını birleştiriyorum. Sonra kendine yedremiyorsun. Keşke uyarmadan ban atsaydım. '' demek.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Gokmens,
Konuların incelendiğinde açık bir şekilde flood yaptığın görülmektedir.
Bir daha yaparsan uyarı almadan uzaklaştırılabilirsin.Lütfen daha dikkatli ol.

Konu çözüme ulaştırıldığına göre kapatabiliriz.
Bu tür şikayet konularını direkt olarak bana özel mesaj ile bildirirseniz sevinirim.
İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5